Obserwuj w Google News

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski znowu razem. Fani "M jak miłość" oszaleli z radości

2 min. czytania
28.04.2023 23:03
Zareaguj Reakcja

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się rok temu, ale ponownie pojawili się razem na Instagramie. Wielbicielom znanej z "M jak miłość" pary znowu szybciej zabiły serca. "Ale wy pasujecie z Adą do siebie" - komentują zachwyceni fani. 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
fot. VIPHOTO/East News

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski stanowili jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Ich związek narodził się na planie serialu "M jak miłość", w którym grają małżeństwo, Izę i Marcina Chodakowskich. Podobno mało brakowało, aby aktorska para wzięła ślub także w prawdziwym życiu. Według plotkarskich magazynów do zaręczyn Roznerskiego i Kalskiej miało dojść Wenecji. Ale gwiazdy "M jak miłość" nigdy nie potwierdziły tych doniesień. Ich związek rozpadł się nieoczekiwanie pod koniec 2021 roku, co oficjalnie potwierdziła fanom sama Adriana Kalska. 

Redakcja poleca

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem na zdjęciu

Gwiazdy serialu TVP rozstając się zapewniły, że ich prywatne relacje nie będą rzutowały na życie zawodowe. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nadal grają ze sobą w "M jak miłość" oraz występują w teatrze. Poza pracą jednak też się nie unikają, co potwierdza ich najnowsze zdjęcie na Instagramie.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski pojawili się wspólnie na zdjęciu z planu "M jak miłość". Towarzyszyły im dzieci grające w telenoweli oraz ekranowy Radek, czyli Philippe Tłokiński. Widać, że cała piątka dobrze się bawiła. Trudno też dostrzec choćby cień zgrzytu między Kalską i Roznerskim, którzy najwyraźniej mimo rozstania pozostają w dobrych relacjach.

Fani byli zachwyceni widokiem swoich ulubieńców, którzy pierwszy raz od rozstania pojawili się razem na zdjęciu. 

Ale wy pasujecie z Adą do siebie

- Szkoda, że nie jesteście parą z Adą. Pasujecie do siebie.

- Oby więcej takich wspólnych zdjęć - komentowali followersi. 

Pewnie wielu chciałoby usłyszeć, że Adriana i Mikołaj wrócili do siebie, ale niestety to tylko wspólna fotka na Instagramie. Aktorska dwójka rozstała się na dobre i pozostaje parą wyłącznie na ekranie.

Magdalena Stępień zmieniła wygląd. Fanom przypomina teraz Julię Wieniawę. "Jak bogini"

wszystkie-afery-antka-królikowskiego
7 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News