Obserwuj w Google News

Maciej Zakościelny w „Tańcu z Gwiazdami”? Takich warunków nie dostał nikt inny

2 min. czytania
08.07.2024 15:53

15. edycja „Tańca z Gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Nowy sezon tanecznego programu pojawi się na antenie Polsatu już we wrześniu. Kto tym razem stanie do pojedynku o Kryształową Kulę? W mediach sporo mówi się o gwiazdach, które mogą zasilić grono uczestników. Jedną z nich ma być ponoć sam Maciej Zakościelny. Zostanie jednym z faworytów?

Maciej Zakościelny
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

15. edycja „Tańca z Gwiazdami” już we wrześniu na antenie Polsatu

Telewizja Polsat wciąż pracuje nad 15. edycją „Tańca z Gwiazdami”. Nowy sezon programu pojawi się na antenie stacji już we wrześniu, a widzowie będą mogli liczyć na kolejną dawkę mocnych emocji. Taneczne show powróci do telewizji w odmienionej formule, ponieważ producenci zdecydowali o wprowadzeniu dogrywek. Zmieni się również rola jurorów, którzy na podstawie barażu decydować będą o losach uczestników. O tym, która para przejdzie do kolejnego odcinka, zasądzą: Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda oraz Rafał Maserak, którzy brawurowo sprawdzili się w 14. edycji „TzG”.

Obecnie prace nad edycją skupiają się przede wszystkim na doborze uczestników. Polsat dopina kontrakty z gwiazdami, które już tej jesieni zaprezentują się na parkiecie. Oficjalna lista osób, które staną do walki o Kryształową Kulę, jak dotąd nie została ujawniona. Wiadomo natomiast, że stacji zależy na zaangażowaniu do formatu tych artystów czy sportowców, którzy dotychczas odmawiali udziału w programie. Informatorzy związani z Polsatem twierdzą, że na parkiecie możemy zobaczyć m.in. Majkę Jeżowską, Julię Żugaj, Filipa Bobka czy Karolinę Gilon.

Redakcja poleca

Maciej Zakościelny nowym uczestnikiem „Tańca z Gwiazdami”

Polsat wytrwale poszukuje gwiazd, których udział zapewniłyby programowi ogromną oglądalność. Występ w programie proponowano nawet  Izabeli Kunie, Mariuszowi Czerkawskiemu czy Margaret, lecz ostatecznie nie przyjęli zaproszenia. Według informacji Plotka z „Tańcem z Gwiazdami” może natomiast związać się jeden z największych gwiazdorów polskiego kina, który od lat wzbraniał się przed udziałem w programie. Mowa tu o Macieju Zakościelnym, który we wczesnych latach dwutysięcznych oczarowywał rolami w komediach romantycznych. Gwiazdor hitu „Tylko mnie kochaj” miał otrzymać od produkcji ofertę, jakiej nie zaproponowano jeszcze nikomu.

– Maciej Zakościelny wielokrotnie dostawał propozycje od „TzG”. W tej edycji też zdążył odmówić, ale nie przyjęto tego do wiadomości i jak Blanka zrezygnowała, powrócono do negocjacji na dużo lepszych warunkach. W sumie takich nie ma obecnie nikt. Rozmowy są już tak zaawansowane, że jest tylko o krok od podpisu, jeśli znowu mu się nie odwidzi. Piłka jest teraz po jego stronie – przekazała Plotkowi osoba pracująca w Polsacie. Zakościelny ma jednak bardzo wahać się w podjęciu decyzji. Zdaniem informatora aktor nie wie, czy podoła wyczerpującym treningom.

Źródło: Radio ZET/Plotek

Nie przegap