Obserwuj w Google News

Mikołaj Roznerski o seksie na pierwszej randce. „Grzech odmówić”

2 min. czytania
26.05.2023 08:45

Mikołaj Roznerski udzielił interesującego wywiadu i opowiedział o podbojach seksualnych. Co aktor sądzi o seksie na pierwszej randce? Czy zdarzało mu się „wyrywać kobiety na jedną noc”?

mikołaj-roznerski-o-seksie-na-pierwszej-randce-grzech-odmówić
fot. Instagram (@mroznerski)

Mikołaj Roznerski cieszy się niesłabnącą popularnością. Wszystko dzięki kolejnym występom w komediach romantycznych i roli Marcina w „ M jak miłość”. W zdobyciu masy fanek i fanów pomogła mu też z pewnością niezaprzeczalna uroda amanta. W jednym z ostatnich wywiadów aktor przyznał jednak, że ma dość chwilowych uniesień, jest samotny i szuka miłości na całe życie. Zdradził też, czego wymaga od kobiet. Gwiazdor otworzył się także na temat seksu. Czy zdarzało mu się iść do łóżka na pierwszej randce?

Mikołaj Roznerski szczerze o seksie. „Jak pójdziesz z facetem do łóżka na pierwszej randce…”

Aktor mówił o miłości i związkach w podcaście Edyty Folwarskiej „Bez tabu”. Prowadząca pokusiła się jednak zapytać go także o jego seksualne podboje. Roznerski przyznał, że jeszcze kilka lat temu zdarzało mu się sprowadzać znajomości z kobietami tylko do seksu. Gwiazdor ma to już jednak za sobą. Podczas wywiadu narzekał, że w dzisiejszych czasach łatwiej niż miłość życia jest znaleźć partnerkę na jedną noc.

- Łatwiej jest spotkać kogoś, z kim będziesz tylko uprawiać seks, niż w tym kimś się po prostu zakochać i zbudować jakąś relację twardszą. Naprawdę, łatwiej. Mam wrażenie, że ludzie są tak otwarci na siebie, że aż za bardzo otwarci. Nie ma żadnej tajemnicy. Internet przepełniony jest golizną, nagością, prowokującymi pokusami, które są bardzo dostępne. Ja tego źle nie oceniam. Mnie to po prostu nie dotyczy, ja żyję w innym świecie - powiedział.

Folwarska zapytała Roznerskiego, jakie ma zdanie na temat seksu na pierwszej rance. Nieoczekiwanie aktor postanowił pogłębić krzywdzące stereotypy płciowe. - Powiem szczerze, tak z męskiego punktu widzenia, jak pójdziesz z facetem do łóżka na pierwszej randce, to na pewno się już nie odezwie. Dostał wszystko, czego chciał. No chyba, że przypomni sobie, że fajnie było, to jeszcze się odezwie na jeszcze jeden raz - stwierdził.

Redakcja poleca

- Jeżeli facet szuka kogoś, przepraszam, żeby wyrwać na jedną noc, to to zrobi. Ma potrzebę zaspokoić swoją seksualną potrzebę. A jeśli szuka kogoś, żeby spróbować coś, nawiązać jakąś relację, która może doprowadzi do miłości, to też tak będzie, też znajdzie, sam rozegra. Więc jeśli ty się otworzysz przed tym facetem na pierwszej randce, to ja już wiem: „No dobra, grzech odmówić, ale wiem, że już nie zadzwonię”. I to byłbym ja jakieś sześć lat temu. A dziś bym już nie doprowadził do tego, żebyś się otworzyła na pierwszej randce - zapewnił Mikołaj.

Zobacz także: Roznerski odejdzie z „M jak miłość” przez rozstanie z Kalską? Widzowie mają dość

Zgadzacie się z jego zdaniem? A może to mężczyźni powinni być bardziej tajemniczy i nie dać się „wyrwać na jedną noc” kobietom? Możliwe, że nie będą one chciały kontynuować relacji z partnerem, który odkrył wszystkie karty już na pierwszej randce…

Gwiazdy które pięknie się starzeją
10 Zobacz galerię
fot. SuperCoffee via The Grosby Group/Grosby Group/East News/ Bartosz Krupa/East News/ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS/Li Ying/Xinhua News/East News