Obserwuj w Google News

Gwiazda „M jak miłość” żegna się z serialem TVP. „Śmierć bohaterki”

2 min. czytania
09.05.2023 20:06
Zareaguj Reakcja

Melania Grzesiewicz zyskała masę fanów, gdy zaczęła się wcielać w postać Anity w „M jak miłość”. Popularność sprawiła, że aktorka pojawiła się też w innych produkcjach. Teraz poinformowała, że żegna się ze swoją bohaterką z serialu TVP.

gwiazda-m-jak-miłość-żegna-się-z-serialem-tvp-śmierć-bohaterki
fot. Instagram (@mjakmilosc.official)

Melania Grzesiewicz to aktorka, która ogólnopolską popularność zyskała dzięki roli w serialu „ M jak miłość”. Sekretarka z kancelarii Budzyńskiego i Wernera tak przypadła widzom do gustu, że scenarzyści postanowili rozbudować jej wątek. Serialowa Anita zajęła się córką Kamila Gryca, a wkrótce została narzeczoną adwokata.

Popularność i umiejętności aktorskie Grzesiewicz zachęciły producentów do zaangażowania jej w inne przedsięwzięcia. Gwiazda pojawiła się między innymi w „Tajemnicy zawodowej” i „ Przyjaciółkach”. Wystąpiła także w zachwalanym przez Mateusza Matyszkowicza Polowaniu na Ćmy”. Czy przez nawał pracy zrezygnuje z roli w „M jak miłość”, które zapewniło jej popularność?

Redakcja poleca

Melania Grzesiewicz pożegnała się z serialem TVP

Hitowy serial Telewizji Polskiej pozwolił Melanii Grzesiewicz pokazać się polskiej publiczności. Aktorka dorobiła się już grona fanów. Na Instagramie śledzi ją prawie 50 tysięcy osób. Ostatnio gwiazda przekazała obserwatorom, że żegna się z serialem TVP. Fani „M jak miłość” mogą jednak odetchnąć z ulgą, bowiem chodzi o wcześniej wspomniane „Polowanie na ćmy”.

- Żegnam się (na jakiś czas ) z „Polowaniem na ćmy” i moją Helą Bzowską. Ostatni odcinek już za nami. Piękna to była przygoda. Rola kostiumowa, cofnięcie się w czasie, cudowni koledzy realizatorzy i aktorzy a do tego wszystkiego po raz pierwszy musiałam zagrać śmierć mojej bohaterki - pochwaliła się Grzesiewicz.

Miejmy nadzieję, że nie będzie ona musiała powtórzyć sceny śmierci na planie „M jak miłość”, bo to z pewnością złamałoby serca fanom produkcji. Telewidzowie niedługo także pożegnają się z serialem. Zapowiedziano już bowiem koniec emisji „M jak miłość”.

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News