Obserwuj w Google News

Antek Królikowski ma nową fuchę. Musiał trochę pobiegać z pistoletem

2 min. czytania
16.11.2023 10:38
Zareaguj Reakcja

Antek Królikowski ma nową pracę. Już niedługo zobaczymy go na ekranach w roli policjanta w serialu „Uroczysko”. Gdzie i kiedy będzie można to obejrzeć?

Antek Królikowski ma nową fuchę. Musiał trochę pobiegać z pistoletem
fot. TRICOLORS/East News

Decyzja o porzuceniu ciężarnej żony dla sąsiadki, dużo  Antka Królikowskiego kosztowała. Sąd zadecydował, że niewierny aktor będzie płacił na swoją żonę i dziecko alimenty w wysokości aż 10 tysięcy złotych miesięcznie.

Kwota ta miała mocno przekraczać jego możliwości, dlatego — jak się później dowiedzieliśmy z ust Joanny Opozdy — Królikowski przestał wywiązywać się ze zobowiązań. Było o komornikach, było o „przekrętach” i zakładaniu zagranicznych kont, było też o niekoniecznie uczciwej umowie z teatrem. Choć prywatnie u Królikowskiego dzieje się naprawdę wiele, to pewne jest jedno – potrzebuje ogromnych sum pieniędzy. A okazja na zarobek właśnie się nadarzyła.

Antek Królikowski ma nową pracę. Zagrał policjanta

Choć Antek Królikowski w życiu prywatnym ma na koncie kilka zatargów z prawem, to jako aktor nie boi się żadnej roli – nawet policjanta. W serialu „Uroczysko”, w którym obok Katarzyny Ucherskiej zagrał jedną z głównych ról, wcielił się w postać komisarza Filipa Ziomeckiego.

Zobacz też:  Kryzys w związku Królikowskiego? Chodzi o zobowiązania aktora wobec Opozdy

- Choć Agata i Filip są jak woda i ogień - ona dokładna, profesjonalna, zdystansowana, on niefrasobliwy, inteligentny, szybko nawiązujący relacje - to razem stworzą wyjątkowy duet, który okaże się niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych spraw. A tych dzięki przyjezdnym w Uroczysku nie zabraknie - czytamy w opisie produkcji.

Premiera serialu lada moment, bo już 4 grudnia. Gdzie będzie można obejrzeć „Uroczysko”? Produkcja będzie emitowana na Czwórce (TV4).

Redakcja poleca

Antek Królikowski rozstaje się z Izabelą?

Antek Królikowski i jego ukochana Izabela chwilowo zwolnili z relacjonowaniem swojego życia w sieci. Pojawiły się nawet plotki, że relacja tych dwoje zmierza ku końcowi. Chwilę później na portalu shownews.pl pojawił się artykuł o tym, że w rzeczywistości między zakochanymi nigdy nie było lepiej.

"Są wdzięczni za to, że mogli wrócić do pracy, pojawiły się ciekawe projekty i mogą przy nich razem działać, co im bardzo służy. Antek dostaje kolejne propozycje i już nie wyobraża sobie nie uwzględniać w nich Izy. Są niemal nierozłączni i świetnie się uzupełniają, bo on jest energiczny i ma masę kreatywnych pomysłów, a ona jest bardziej logiczna, poukładana i pomaga mu je właściwie realizować" - przekazała portalowi osoba z otoczenia pary.

Źródło: Radio ZET/Wirtualne Media/Show News

Nie przegap
Największe konflikty gwiazd. Aż lecą iskry, gdy się spotykają [GALERIA]
15 Zobacz galerię
fot. Karol Makurat/REPORTER, Tomasz Zukowski/East News, TRICOLORS/East News, Mateusz Jagielski/East News