Obserwuj w Google News

Edward Miszczak zostanie zwolniony z Polsatu? Jest komentarz stacji

2 min. czytania
16.11.2023 08:34
Zareaguj Reakcja

Edward Miszczak pożegna się z posadą w Polsacie? Nowy dyrektor programowy miał zostać odsunięty od prac nad wiosenną ramówką. Władze stacji wydały oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Edward Miszczak zostanie zwolniony z Polsatu? Jest komentarz stacji
fot. Beata Zawrzel/East News

Edward Miszczak ma mieć spore problemy. Przygotowana przez niego ramówka nie odniosła większego sukcesu. Przez niską oglądalność z Polsatu znikają „Real Housewives. Żony Warszawy” i „Temptation Island”. Porażkę nowego dyrektora programowego dostrzegło jego szefostwo. Shownews.pl przekazał, że wyciągnęło ono też wobec niego surowe konsekwencje. Edward Miszczak ma tracić wpływy w słonecznej stacji. - Został odsunięty od tworzenia ramówki wiosennej. Jest tylko konsultantem. (...) Oficjalnie niby ciągle rządzi Miszczak, ale w praktyce ramówkę przygotowują Katarzyna Wajda i Stanisław Janowski. (…) Ale wiadomo, Polsat milczy - miał przekazać informator serwisu. Milczenie stacji właśnie dobiegło końca. Jak rysuje się przyszłość Edwarda Miszczaka?

Edwardowi Miszczakowi grunt pali się pod nogami? Mamy komentarz Polsatu

Według informacji portalu wirtualnemedia.pl plotki opublikowane na łamach Shownews.pl mają wiele wspólnego z prawdą. „Relacje między Edwardem Miszczakiem a prezesem Polsatu Stanisławem Janowskim od dawna są napięte, a obecnie stanęły na ostrzu noża” - podaje serwis. Powodem są oczywiście słabe wyniki oglądalności wprowadzonych na antenę programów.

Wirtualne Media potwierdziły też, że pracę nad wiosenną ramówką przejął sam prezes Stanisław Janowski. Dużą rolę odgrywa też Katarzyna Wajda, wicedyrektorka programowa, czyli zastępczyni Edwarda Miszczaka, pracująca w stacji jeszcze za czasów Niny Terentiew. Nowy dyrektor programowy Polsatu podobno nie zbudował sobie w stacji mocnej pozycji.

Redakcja poleca

Od początku nie miał silnej pozycji w stacji i szans na zbudowanie wokół siebie swojego zespołu, swoistego «dworu», jaki miał w TVN (w tej stacji pracował 25 lat). Do Polsatu nie dołączył nawet były wieloletni zastępca Miszczaka w TVN Piotr Ochalski, chociaż było to spodziewane” - czytamy na stronie wirtualnemedia.pl.

Jak medialne doniesienia o porażce Edwarda Miszczaka komentują przedstawiciele Polsatu? Wydaje się, że szefostwo stacji robi dobrą minę do złej gry. Oto jej oficjalne stanowisko w sprawie. - Edward Miszczak cały czas odpowiada za kwestie ramówkowe w Telewizji Polsat - powiedział na łamach Wirtualnych Mediów rzecznik prasowy stacji Tomasz Matwiejczuk.

Źródło: Radio ZET/Wirtualne Media

Nie przegap
Anna Popek rozebrała się w TVP. Zrzuciła ubrania na wizji
5 Zobacz galerię
fot. "Pytanie na Śniadanie"