Obserwuj w Google News

Kryzys w związku Królikowskiego? Chodzi o zobowiązania aktora wobec Opozdy

3 min. czytania
08.11.2023 21:30

Antek Królikowski i jego nowa partnerka, Izabela, przechodzą kryzys? Takie plotki pojawiły się w mediach. Ma to mieć związek z finansowymi zobowiązaniami wobec Joanny Opozdy.

Antek Królikowski i Izabela przechodzą kryzys?
fot. Pawel Wodzynski/East News

Antek Królikowski już od wielu miesięcy nie ma dobrej passy. Po tym, jak rozstał się z Joanną Opozdą, a potem popełnił kilka błędów, które mocno zachwiały jego wizerunkiem, aktor usunął się w cień i przez długi czas nie był obecny w mediach społecznościowych. Aktor przekazał także, że zamierza koncentrować się na swoim zdrowiu, bowiem jakiś czas wcześniej usłyszał diagnozę stwardnienia rozsianego. Nie było jednak tajemnicą, że gwiazdor cały czas utrzymuje relację z Izabelą, kobietą, z którą zdradzał ciężarną żonę. Teraz pojawiły się pogłoski, że w związku Antka i Izabeli nastał kryzys. Wiele osób, w których oczach Królikowski bardzo stracił przez wszystkie "afery" mogłoby temu przyklasnąć. Okazuje się, że plotki są prawdziwe, ale tylko częściowo. O co chodzi?

Antek Królikowski i Izabela przechodzą kryzys?

Od dłuższego już czasu Antek Królikowski i Joanna Opozda walczą o alimenty na synka Vincenta. Aktorka oskarża byłego ukochanego o to, że uchyla się od płacenia na dziecko i przez cały czas próbuje ukrywać majątek przed komornikiem. W odpowiedzi na to aktor opublikował oświadczenie, z którego wynika, że dwoi się i troi, by spłacić wszystkie zobowiązania wobec Joanny. Od publikacji tamtego oświadczenia Antek i Izabela nie pojawili się nigdzie publicznie i nie pokazują wspólnych materiałów w mediach społecznościowych. Od razu pojawiły się pytania o to, czy przechodzą w związku kryzys. Teraz na łamach Show News pojawiły się informacje, które mogą wyjaśnić, ile prawdy jest w tych plotkach.

Redakcja poleca

Serwis dotarł do osoby z otoczenia Antka i Izabeli. Okazuje się, że para doświadcza w tej chwili bardzo trudnych chwil, ale nie chodzi tu o ich relację, a o zobowiązania wobec Opozdy, przez które para ma znacznie mniej czasu dla siebie. Na różne sposoby próbują zdobyć pieniądze na alimenty i obecnie koncentrują się właśnie na tym. "Antek i Izabela mają teraz trudny i pracowity czas, gdyż Antoni, aby spłacić długi wobec Opozdy i syna, co nie jest proste przy zasądzonej kwocie 10 tys. miesięcznie. Choć mają teraz dla siebie mniej czasu, to jednak zmiana otoczenia bardzo im służy" - przekazuje źródło Show News.

Antek Królikowski i Izabela pracują, by spłacić długi

Jak ujawnia tajemnicze źródło Show News, choć antek i Izabela mają dla siebie mniej czasu, to nadal tworzą świetny duet i bardzo się wspierają. "Są wdzięczni za to, że mogli wrócić do pracy, pojawiły się ciekawe projekty i mogą przy nich razem działać, co im bardzo służy. Antek dostaje kolejne propozycje i już nie wyobraża sobie nie uwzględniać w nich Izy. Są niemal nierozłączni i świetnie się uzupełniają, bo on jest energiczny i ma masę kreatywnych pomysłów, a ona jest bardziej logiczna, poukładana i pomaga mu je właściwie realizować" - czytamy na łamach portalu.

Warto dodać, że także Joanna Opozda miała ostatnio trudniejszy moment. Wszystko przez zarzuty o to, że reklamowała alkohol w mediach społecznościowych. Aktorka wydała nawet w tej sprawie oświadczenie, tłumacząc, że została po prostu wprowadzona w błąd

Źródło: Radio ZET/Show News

Nie przegap
Oto najkrótsze małżeństwa gwiazd. Rekordziści wytrzymali razem 55 godzin
17 Zobacz galerię
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News