Obserwuj w Google News

To oni poprowadzą "Mam talent". Tego duetu nikt nie przewidział

2 min. czytania
08.11.2023 17:15
Zareaguj Reakcja

Wiosną na antenę TVN wraca "Mam talent". W kolejnym sezonie widzowie będą mogli oglądać program w całkiem odmienionym wydaniu: z nowym jury i prowadzącymi. Stacja ujawniła właśnie, kto poprowadzi show.

Nowi prowadzący "Mam talent"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Po tym, jak Edward Miszczak po przejściu do Polsatu urządził w stacji prawdziwe czystki, również w TVN zapadło wiele decyzji personalnych. Wiosną na antenę wraca lubiany przez widzów "Mam talent", ale w programie wiele się zmieni. Wiadomo, e będzie nowe grono jurorów. Z programem jakiś czas temu pożegnała się Małgorzata Foremniak, odszedł także Jan Kliment. Wiadomo, że na jego miejsce wskoczy dawny prowadzący — Marcin Prokop. Do składu jury dokooptowano też Julię Wieniawę, co niestety spotkało się z mieszanym przyjęciem widzów. W składzie będzie też Agnieszka Chylińska. Teraz TVN zaskoczył informacjami o duecie prowadzących. Już wiadomo, że będą to Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski.

Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski prowadzącymi "Mam talent"

Wszyscy fani "Mam talent" pamiętają, że pierwszym duetem prowadzących byli Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Ten drugi kilka lat temu odszedł z show-biznesu, by poświęcić się polityce. Niedawno zresztą Prokop wypowiedział się na temat kolegi z planu, nazywając go "telewizyjnym Pinokiem". Po odejściu Hołowni prezenter "Dzień dobry TVN" pracował w duecie z Michałem Kempą. Od nowego sezonu programu zobaczymy jednak całkiem nowych prowadzących. Będą to Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski.

Redakcja poleca

Agnieszki Woźniak-Starak nie trzeba nikomu przedstawiać, bo jest to jedna z największych gwiazd TVN. Jeszcze wiosną prowadziła razem z Ewą Drzyzgą " Dzień dobry TVN", została jednak zwolniona po tym, jak podjęto decyzję o odświeżeniu śniadaniówki. Nie wszyscy jednak mogą wiedzieć, kim jest Jan Pirowski. Jest to dziennikarz radiowy, a także gospodarz programów TTV, takich jak "DeFacto" oraz "Pierwszy raz za granicą".

Odmienione "Mam talent" wiosną na antenie TVN

"Mam talent" emitowany jest w TVN już od 2008 roku. Do tej pory program doczekał się czternastu edycji i wciąż cieszy się dużą sympatią widzów. Świadczą o tym wyniki oglądalności, które pokazują, że podczas emisji TVN jest liderem rynku telewizyjnego. Nowe jury oraz nowi prowadzący w progamie z pewnością wprowadzą powiew świeżości, którego "Mam talent" po tylu latach potrzebuje. Nowe wieści Agnieszka Woźniak-Starak zdążyła już skomentować w sieci. Jak napisała na Instagramie, bardzo lubi zmiany.

"Parę miesięcy temu pisałam, że lubię zmiany i proszę bardzo! Już wiosną zamiast dzień dobry, będę mówić dobry wieczór i to u boku nowego partnera, jak szaleć to szaleć. Razem z Janem Pirowskim dołączamy do ekipy "Mam talent" i wspólnie z fantastycznymi jurorami Agnieszką, Julką i Marcinem będziemy szukać innych fantastycznych ludzi obdarzonych najróżniejszymi talentami" - napisała prezenterka.

Źródło: Radio ZET/Wirtualne Media

Nie przegap
Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS