Obserwuj w Google News

Ważne wieści o Beacie Tyszkiewicz. Córka potwierdziła plotki

2 min. czytania
08.11.2023 14:51
Zareaguj Reakcja

To już kilka lat od kiedy Beata Tyszkiewicz zakończyła swoją karierę. Zniknęła z mediów i lubianego "Tańca z gwiazdami". Właśnie córka aktorki przekazała ważne wieści na jej temat. Fani gwiazdy mają powody do radości.

Beata Tyszkiewicz wraca do pracy
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/EAST NEWs

Mija niemal sześć lat, od kiedy Beata Tyszkiewicz wycofała się z życia publicznego. Gwiazdę można było oglądać w roli jurorki " Tańca z gwiazdami", skąd odeszła w 2018 roku. Zgodnie z informacjami, aktorka postanowiła skupić się na swoim zdrowiu. Borykała się bowiem z problemami kardiologicznymi. Niespodziewanie jakiś czas temu w mediach zaczęły pojawiać się wieści o tym, że Tyszkiewicz wraca do pracy. Dotąd plotki te nie były potwierdzone. Teraz głos zabrała córka gwiazdy. Przekazała wspaniałe wieści.

Beata Tyszkiewicz wraca do pracy. Córka potwierdza plotki

Ostatnio w mediach pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Jej córka przekazała, że forma gwiazdy przez ostatnie lata zmieniała się i okazuje się, że aktorka jest teraz w dobrej kondycji. Karolina Wajda na łamach Plejady stwierdziła też, że pogłoski o złej formie jej mamy są niczym innym, jak odgrzewanym kotletem, który media wyciągają po to, by móc coś napisać i wiele dodają od siebie. Córka zaprzeczyła, by Tyszkiewicz była w złej kondycji. Przeciwnie — gwiazda czuje się świetnie. — Mama czuje się znacznie lepiej. Ma w sobie mnóstwo radości życia. Widzi świat w pozytywnych barwach mimo niedogodności wieku. Jest w świetnej formie umysłowej i nie brakuje jej poczucia humoru — przekazała Karolina Wajda.

Redakcja poleca

Teraz pojawiły się nowe informacje na temat powrotu Beaty Tyszkiewicz. Przekazano, że aktorka ma użyczyć głosu jednej z postaci filmu animowanego pod roboczym tytułem "Na mój pogrzeb w czerwonej sukni przyjdź". Serwis Plejada skontaktował się z Karoliną Wajdą, która obecnie jest "łącznikiem" mamy z mediami. Na pytanie o to, czy plotki rzeczywiście są prawdą, Karolina Wajda odpowiedziała krótko: - Tak.

Beata Tyszkiewicz jest w dobrej formie

Wygląda na to, że fani Beaty Tyszkiewicz mają powody do radości. Fakt, że 85-letnia obecnie Beata Tyszkiewicz wraca do pracy, jest świetną wiadomością — szczególnie że gwiazda miała duże problemy ze zdrowiem. W 2017 roku przeszła zawał i to bezpośrednio doprowadziło do jej wycofania się z życia zawodowego. Potem nawet pojawiały się pogłoski, że aktorka wymaga całodobowej opieki. Niedawno Karolina Wajda plotki te zdementowała, a to, że Tyszkiewicz pracuje nad kolejnym projektem, jest najlepszym tego potwierdzeniem.

Źródło: Radio ZET/Plejada

Nie przegap
Te gwiazdy są nieuleczalnie chore. Niektóre z ich chorób prowadzą do śmierci
7 Zobacz galerię
fot. PHOTOlink/Everett Collection/East News + zz/NPX/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News + Rex Features/East News