Obserwuj w Google News

Alicja Sękowska urodziła. Gwiazda TVP ujawniła płeć dziecka

2 min. czytania
08.11.2023 09:17
Zareaguj Reakcja

Współpracująca z TVP piosenkarka Alicja Sękowska została mamą. Ujawniła imię i płeć swojego dziecka. Opublikowała w sieci pierwsze zdjęcie pociechy.

Alicja Sękowska urodziła. Gwiazda TVP ujawniła płeć dziecka
fot. Instagram: @alicjasekowska

Alicja Sękowska jest piosenkarką i gwiadą TVP. Widzowie Telewizji Polskiej widzieli ją w takich programach jak „Alarm”, „W kontrze” i „Ale się dzieje”. 32-letnia Sękowska ma na swoim koncie także kilka prób podbicia rynku muzycznego. Nagrała takie piosenki jak „Zegar tyka”, „Nie śpię do rana” i „W sobie”.

Redakcja poleca

Z biegiem czasu jej popularność zaczęła rosnąć, co przełożyło się na liczbę osób obserwujących ją w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją prawie 10 tysięcy osób. To właśnie one miały okazję zobaczyć niedawno rozczulające zdjęcie pociechy gwiazdy TVP.

Alicja Sękowska urodziła dziecko. Gwiazda TVP została mamą

Alicja Sękowska jest związana z australijskim żużlowcem Rohanem Tungutem. Kiedy stało się jasne, że para spodziewa się dziecka, gwiazda TVP zawiesiła karierę w telewizji. Postanowiła skupić się na sobie i swojej pociesze.

Redakcja poleca

W końcu nastał ten dzień. Sękowska urodziła. Poinformowała o tym za pośrednictwem Instagrama. Opublikowała w sieci zdjęcie swojego dziecka, ujawniając przy okazji jego płeć. „Nasza córeczka już z nami” – napisała.

W dalszej części wpisu zasugerowała, że ciąża nie była dla niej drogą usłaną różami. Jednocześnie podziękowała osobie, która ją przez nią przeprowadziła. „Dziękuję personelowi szpitala położniczego w Opolu za troskę i wspaniałą, fachową opiekę. Szczególne podziękowania kieruję do cudownej położnej @natlliiee, która poprowadziła nas w tej niełatwej drodze” – oznajmiła.

Źródła: Radio ZET

Nie przegap
Jarosław Jakimowicz znowu pracuje w TVP? Mamy zdjęcia
13 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive