Obserwuj w Google News

Caroline Derpienski pozuje w negliżu. Pokazała bardzo dużo

2 min. czytania
08.11.2023 07:44
Zareaguj Reakcja

Kontrowersyjna celebrytka Caroline Derpienski nie traci zapału do eksponowania się w mediach. Niedawno opublikowała na Instagramie wyzywające zdjęcie. Pozuje na nim w bardzo skąpym stroju.

Caroline Derpienski pozuje w negliżu na Instagramie. Pokazała bardzo dużo
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Caroline Derpienski jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim internecie. Popularności pozwoliły jej zasmakować komentarze dotyczące pieniędzy, które białostoczanka podobno trwoni na wygody i markowe ubrania. Niedawno przyznała, że bogactwo już ją nudzi. W rozmowie z Jastrząb Post stwierdziła nawet, że widzi połączenie między życiem w luksusach a wielkimi życiowymi tragediami.

 Ludzie w pewnym momencie popełniają samobójstwa, albo dzieje się coś strasznego, bo dochodzisz do takiego momentu, że masz za dużo pieniędzy i wydawanie ich już cię nie cieszy, bo masz wszystko na wyciągnięcie ręki. Chcę być projektantką mody? Jestem. Chcę być prezydentem? Ok – klik – jestem. Chcę być modelką? Klik – jestem. Wiadomo, wszystko można w tym życiu – powiedziała.

Redakcja poleca

Choć nikt nie wróżył jej wielkiej kariery w Polsce (za granicą ponoć już odniosła sukces), Caroline nie znika z przestrzeni publicznej. Wręcz przeciwnie – wygląda na to, że jej pozycja w show-bizie stale się umacnia. Jest to zasługą między innymi Kuby Wojewódzkiego, który pozwolił jej zasiąść na kanapie w swoim programie.

Dziś Derpienski obserwuje na Instagramie niespełna 8 milionów użytkowników. To prawie tyle osób, ile mieszka w Kuala Lumpur i 4 razy tyle, ile zamieszkuje stolicę Polski. Caroline najwyraźniej zdaje sobie sprawę ze swojej popularności i niezmiennie korzysta z mediów społecznościowych, by wzbudzić zainteresowanie osób, które śledzą jej poczynania. Niedawno opublikowała zdjęcie w negliżu.

Caroline Derpienski pozuje w negliżu

Caroline Derpienski zrzuciła ubrania, założyła wyzywającą bieliznę i buty na obcasie, i wzięła udział w sesji zdjęciowej. Jej efekty opublikowała na Instagramie, dodając hashtag „#covershoot”, który oznacza, że jej twarz miała znaleźć się na okładce czasopisma. Jakiego? Słowa „It’s Playboy” mogą sugerować jego charakter.

Fani komentują intymną sesję Caroline Derpienski

Pod zdjęciami białostoczanki, która podobno podbiła USA, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Część osób wyrażała swój zachwyt, komplementując wygląd Caroline. „Piękna modelka”; „Boże, pięknie, królowo”; „Dolarsowo” – pisali ludzie.

Nie zabrakło jednak głosów krytyki. „Mogło być lepiej”; „Słabo”; „Nie będzie za to dollarsów” – pisali niezadowoleni internauci.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
Caroline Derpieński kupiła kolekcję swoich ubrań w Chinach? Pojawiły się zdjęcia z fabryk
12 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News + instagram.com/carolinederpienski