Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy egipski na 8-14 lipca. Amon i Thot ostrzegają przed złem

3 min. czytania
06.07.2024 06:34

Którym egipskim znakiem zodiaku jesteś i co czeka cię w nadchodzącym czasie? Przekonaj się, czy bogowie mają dla ciebie dobre wieści. 

Horoskop tygodniowy egipski
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy egipski. Poznaj swój znak zodiaku

Egipskie znaki zodiaku są inne niż te, które znamy z tradycyjnego podziału. Według wierzeń, obecnych przed wiekami w delcie Nilu, jesteśmy związani z określonym bóstwem egipskim w zależności od daty urodzenia. Oto horoskop egipski i występujący w nim bogowie. 

  • THOT dla urodzonych 15–31 stycznia
  • AMON dla urodzonych 1–14 lutego
  • HATHOR dla urodzonych 15 lutego–31 marca
  • SEBEK dla urodzonych 1 kwietnia–14 maja
  • OZYRYS dla urodzonych 15 maja–30 czerwca
  • PTAH dla urodzonych 1 lipca–15 sierpnia
  • HORUS dla urodzonych 16 sierpnia–15 września
  • NEFTYDA dla urodzonych 16 września–31 października
  • ANUBIS dla urodzonych 1 listopada–30 grudnia
  • IZYDA dla urodzonych 31 grudnia–14 stycznia.

Horoskop tygodniowy egipski na 8-14 lipca 2024 roku

THOT dla urodzonych 15–31 stycznia. Aktorów w twoim otoczeniu nie brakuje. Uważaj, kogo obdarzasz zaufaniem. Zazdrośnicy czuwają i chcą odebrać ci to, na czym najbardziej ci zależy. Jeśli chcesz się uwolnić od ich negatywnego wpływu, powstrzymaj się od kłótni i komentarzy. Okazuj spokój, a unikniesz problemów. 

AMON dla urodzonych 1–14 lutego. Spotkasz na swojej drodze osobę, która ma tendencję do manipulowania innymi. Robi to tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji. Mało kto jest w stanie ją pokonać, bo nikt nie ma aż takiej wprawy w okłamywaniu ludzi. Lepiej więc dwa razy się zastanów, zanim przyjmiesz jej słowa za prawdę. Później nie będzie już odwrotu. 

HATHOR dla urodzonych 15 lutego–31 marca. Teraz nadszedł odpowiedni czas na to, byś naprawił popełnione wcześniej błędy. Energie ci sprzyjają, więc możesz uzyskać upragnione wybaczenie albo przeprowadzić ważną rozmowę. Miej odwagę wprowadzić zmiany, na które czekasz od dawna. Wszystko ci się uda!

SEBEK dla urodzonych 1 kwietnia–14 maja. Dostaniesz od kogoś wiadomość, która bardzo cię zaskoczy. Dojdziesz do wniosku, że nie umiałeś docenić tej osoby i nareszcie dostrzeżesz jej potencjał. Zaproponuj jej współpracę albo bliską znajomość. Z pewnością tego nie pożałujesz. 

OZYRYS dla urodzonych 15 maja–30 czerwca. Sygnałem, aby coś zmienić, powinny być teraz dla ciebie twoje sny i przeczucia. Jeśli są inne niż dotychczas, słuchaj ich. One powiedzą ci o tym, co musi się teraz przetransformować. Niektóre rozwiązania sprawdzały się w przeszłości, ale teraz nic dzięki nim nie uzyskasz. 

PTAH dla urodzonych 1 lipca–15 sierpnia. Ignorowanie własnych uczuć jeszcze nigdy cię do niczego dobrego nie doprowadziło. Wcale nie musisz się poświęcać dla innych, by zyskać ich sympatię. Wybierz tych, którzy ci kibicują i pragną twojego szczęścia. To oni zasługują na to, by spędzać z tobą czas. 

HORUS dla urodzonych 16 sierpnia–15 września. Nie wmawiaj sobie, że nie masz na coś czasu, bo to nieprawda. W rzeczywistości zwyczajnie straciłeś ochotę na robienie tego. Jeśli będziesz ze sobą szczery, pozmieniasz parę spraw w kalendarzu i uwolnisz się od przykrego ciężaru. 

NEFTYDA dla urodzonych 16 września–31 października. Przestań na każdym kroku krytykować samego siebie. Cudze wady nieustannie ignorujesz, więc dlaczego nie możesz zrobić tego samego we własnym przypadku? Ludzie nie widzą nawet tych wszystkich rzeczy, na punkcie których masz kompleksy. Może czas też przestać je widzieć?

ANUBIS dla urodzonych 1 listopada–30 grudnia. Karanie ludzi ciszą to jedna z najbardziej okrutnych praktyk, jaką można zastosować. Istnieje możliwość, że ktoś będzie chciał tobą manipulować w taki sposób. Nie pozwalaj mu na to i pokaż, że wcale się tym nie przejmujesz. Dzięki temu wygrasz w tej sytuacji. 

IZYDA dla urodzonych 31 grudnia–14 stycznia. Zrozum, że nie wszyscy ludzie są nam pisani. Jeśli jakaś historia się teraz zakończy, nie płacz za nią. To tylko dowód, że do siebie nie pasowaliście. Zaczekaj, a niedługo pojawi się ktoś bardziej dla ciebie odpowiedni. 

Źródło: Radio ZET

Nie przegap