Obserwuj w Google News

Caroline Derpienski na okładce najnowszego „Playboya”. „Caroline będzie wszędzie”

2 min. czytania
07.11.2023 17:06
Zareaguj Reakcja

Caroline Derpienski wywołuje kontrowersje, a teraz posunęła się o krok dalej. Jej twarz widnieje na okładce najnowszego numeru „Playboya”. Celebrytka pochwaliła się tym osiągnięciem na Instagramie.

Caroline Derpienski na okładce najnowszego „Playboya”. „Caroline będzie wszędzie”
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Caroline Derpienski znana jest z tego, że pokazuje swoje luksusowe życie. Jej obecność w show-biznesie wzbudza jednak dużo kontrowersji. Mimo wszystko celebrytka zebrała całkiem pokaźne grono fanów, którzy stale ją chwalą. Derpienski chciała już uczyć młode dziewczyny, jak zostać modelką, a nawet zaczęła pisać wiersze. Teraz można ją zobaczyć na łamach ukraińskiego „Playboya”.

Caroline Derpienski na okładce najnowszego „Playboya”

W nowym numerze ukraińskiego wydania „Playboya” można zobaczyć Caroline Derpienski, która pozuje w czerwonej bieliźnie. Celebrytka umieściła zdjęcie okładki magazynu na swoim Instagramie. Caroline Derpienski udzieliła również wywiadu dla „Playboya”, w którym mówiła o tym, jak odnalazła swoją drogę w Stanach Zjednoczonych po opuszczeniu Polski.

Redakcja poleca

– Mimo że spędziłam dzieciństwo w Polsce, to czuję, że moim domem już zawsze będzie USA. Rozwinęłam tutaj swoją karierę. Ktoś raz powiedział, że jeśli osiągniesz szczyt Stanów, to otwiera się ścieżka do całego świata – odpowiedziała „Playboyowi” celebrytka.

Kariera Caroline Derpienski zaczęła się, gdy zaczęła występować jako modelka. W 2020 pojawiła się na pokazie Miami Swim Week. Musiała tam pracować nawet 20 godzin dziennie, a mimo to nie narzekała na zmęczenie.

– Kocham moją pracę i w każdym sezonie przynosi mi to radość. Trudności są po to, by je przezwyciężać, a ja łatwo realizuję każde wyzwanie. To dla mnie wielka przyjemność być autorytetem dla innych modelek – powiedziała modelka.

Caroline Derpienski mówi o swojej przyszłości dla „Playboya”

Słynna celebrytka podzieliła się z ukraińskim „Playboyem” planami na najbliższe miesiące. – Nie jestem tylko influencerką, ale też wschodzącą gwiazdą projektowania mody. Miesiąc temu uruchomiłam pierwszą kolekcję ubrań w Europie. Jestem zafascynowana futrami, kryształami i diamentami. Mój następny pokaz będzie w Miami w grudniu. Nie mogę się doczekać – powiedziała Caroline Derpienski. Na pytanie o operacje plastyczne influencerka odpowiedziała tak: – Robię tylko paznokcie, włosy i makijaż. Myślę, że to wystarczająco dla młodego pokolenia.

Dziennikarz „Playboya” zapytał o to, gdzie Caroline Derpienski widzi siebie za pięć lat. – Caroline będzie wszędzie. Na każdym plakacie, produkcie, w każdym filmie i każdej reklamie – odpowiedziała modelka. Czy taki cel uda się osiągnąć młodej celebrytce? To się okaże w przyszłości, jednak można jej życzyć, aby udało się spełnić marzenia.

Źródło: Radio ZET/Instagram/Playboy Ukraine

Nie przegap
Caroline Derpieński kupiła kolekcję swoich ubrań w Chinach? Pojawiły się zdjęcia z fabryk
12 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News + instagram.com/carolinederpienski