Obserwuj w Google News

Derpienski "prześladuje" znanego projektanta? "A było tak miło”

2 min. czytania
06.11.2023 16:10
Zareaguj Reakcja

O Caroline Derpienski znów jest głośno. Tym razem za sprawą jej konfliktu z projektantem Marcinem Paprockim. Celebrytka zarzuciła mężczyźnie, że w swoich projektach kopiuje jej pomysły. Paprocki natomiast najpierw skrytykował kolekcję królowej Miami, a teraz porównał ją do… drag queen.

Caroline Derpienski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

"Nie wiedziałem, że jest projektantką... Niestety, mimo szczerych chęci, kocham młodych projektantów i ich szalone pomysły, ale tutaj jest 'Taniec z gwiazdami' spod Darłowa. Nie obrażając Darłowa. Kicz. Słabe proporcje, zero wyczucia kolorystycznego" – mówił niedawno Marcin Paprocki w rozmowie z „Plotkiem”, oceniając kolekcję Caroline Derpienski.

Choć odpowiedź celebrytki była dość zdecydowana (zarzuciła projektantowi, że kopiuje jej pomysły), Paprocki wcale się nie zraził i wbił jej kolejną szpilę.

„Nawet tutaj prześladuje nas Karlajn D”

Projektant przebywa obecnie w Hiszpanii, gdzie wypoczywa w znanym ośrodku turystycznym – Maspalomas. Podczas tych krótkich wakacji wybrał się m.in. na drag show. Relację z wydarzenia wrzucił na swojego Instagrama i dość szybko wywołał kontrowersję. Opis zdjęć nawiązywał bowiem do jego sporu z modelką.

"O nie! A było tak miło do tej pory... Nawet tutaj prześladuje nas Karlajn D." – napisał pod zdjęciem, na którym uwiecznił drag queen w blond peruce.

Redakcja poleca

W kolejnej relacji poszedł jeszcze o krok dalej i porównał styl artystek z drag show do stylu celebrytki z Miami.

„Powiem tak. Te "dziewczyny" też się przebierają i udają kogoś innego... ale mają przynajmniej jakiś styl i są zabawne” – napisał.

Źródło: Radio ZET/Plotek.pl

Nie przegap
Caroline Derpieński kupiła kolekcję swoich ubrań w Chinach? Pojawiły się zdjęcia z fabryk
12 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News + instagram.com/carolinederpienski