Obserwuj w Google News

Anna Popek kusi w samych rajstopach. Zachwycili się nią internauci z innych krajów

2 min. czytania
06.11.2023 15:14

Anna Popek umieściła ostatnio zdjęcie na Instagramie. Tym razem pokazała się w samych rajstopach. Internauci byli zachwyceni stylizacją prezenterki Telewizji Polskiej.

Anna Popek kusi w samych rajstopach. Zachwycili się nią internauci z innych krajów
fot. TRICOLORS/East News

Anna Popek niejednokrotnie kusiła wyglądem na zdjęciach na Instagramie. Prezenterka TVP często spotyka się z krytyką wśród internautów z powodu tego, gdzie pracuje. Teraz jednak wstawiła post, pod którym były same pozytywne komentarze. Anna Popek pokazała się w samej koszuli i rajstopach, czym wzbudziła duże zainteresowanie – nie tylko Polaków, ale i internautów z zagranicy.

Stylizacja Anny Popek robi furorę

Anna Popek zachęca obserwatorów do interakcji na swoim Instagramie i pokazuje tam najnowsze stylizacje. Niemal zawsze znajdowała się grupa internautów, która pisała nieprzychylne komentarze pod adresem prezenterki i Telewizji Polskiej. Tym razem wszyscy zwracali uwagę na strój Anny Popek.

Redakcja poleca

Na najnowszym zdjęciu miała na sobie jedynie koszulę i rajstopy. Widać również, że Popek opiera się o drzwi – prawdopodobnie mogła być koło garderoby. „I co ja mam na siebie włożyć? Przede mną długi spacer. Ale czy tylko wygoda się liczy czy też styl? Co Wy wybieracie?” – pytała w opisie do zdjęcia prezenterka TVP.

Zachwyty internautów nad Anną Popek

Pod postem Anny Popek nie było komentarzy nawiązujących do jej miejsca pracy czy wygranej opozycji w wyborach parlamentarnych. Jedna grupa internautów wprost chwaliła prezenterkę TVP: „Część Aniu ślicznie wyglądasz miłej niedzieli” [pisownia oryg.], „Ładnemu we wszystkim ładnie, ty jesteś śliczną, seksowną kobietą”, „Pani Aniu, jest Pani przepiękna jak kwiat, który ciągle kwitnie. Kocham Panią”.

Redakcja poleca

Inni odpowiedzieli na pytanie zawarte w opisie, a więc napisali, co wybierają: „Pani Aniu, w Pani przypadku to wygoda [się liczy – przyp. red.]. Każdy ubiór na Pani zyskuje styl”, „Dresy i wygodne buty, np. adidasy”, „Dla mnie liczy się wygoda i styl. Ma Pani bardzo zgrabne nogi, powinna je Pani częściej pokazywać”.

Znalazły się także komentarze w innych językach niż polski. Jeden użytkownik napisał po turecku: „Çok zarif ve güzelsiniz [Jest Pani bardzo elegancka i piękna – przyp. red.]”. Inny internauta skomentował post Anny Popek w języku niemieckim: „Bei Annas Anblick werden geheime Träume wahr [Na widok Anny spełniają się najskrytsze marzenia – przyp. red.]”.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Anna Popek rozebrała się w TVP. Zrzuciła ubrania na wizji
5 Zobacz galerię
fot. "Pytanie na Śniadanie"