Obserwuj w Google News

Caroline Derpienski nosi podróbki? Celebrytka „została zdemaskowana”

2 min. czytania
21.09.2023 07:46

Caroline Derpienski została oskarżona o noszenie podrabianych torebek. Zdjęcie gwiazdy pojawiło się na profilu, który zajmuje się demaskowaniem gwiazd kupujących podróbki. Modelka zdążyła już odpowiedzieć na oskarżenia.

Caroline Derpienski nosi podróbki? Celebrytka „została zdemaskowana”
fot. Artur Zawadzki/East News

Caroline Derpienski szturmem podbiła polski show-biznes. Modelka twierdzi, że zrobiła zawrotną karierę w Stanach Zjednoczonych, a do Polski przyjechała, żeby „namieszać”. Celebrytka uwielbia opowiadać o ogromnych pieniądzach, które ponoć zarobiła oraz o jej partnerze-milionerze. Nie trzeba było długo czekać, by pojawiły się osoby, które nie chciały wierzyć w opowieść Derpeinski o jej luksusowym życiu za granicą. Gwiazda została oskarżona o fałszowanie okładek czasopism i kupowanie followersów na Instagramie. Teraz nad modelką ponownie zebrały się czarne chmury, gdy zarzucono jej, że nosi podróbki.

Caroline Derpienski kupuje podróbki? Celebrytka odpowiada na oskarżenia

Celebrytka uwielbia szczycić się, że udało jej się zrobić karierę za granicą. Niedawno wylądowała na koncie na Instagramie wśród gwiazd z całego świata. Niestety nie jest to chyba powód do dumy. Tik toker @czech_guy_in_warsaw poinformował, że Caroline Derpienski „została zdemaskowana” i oskarżona o noszenie podróbek.

Zdjęcie modelki pojawiło się na koncie „The Fake Birkin Slayer”, które zajmuje się demaskowaniem celebrytów noszących podrabiane torebki marki Hermes. Instagramowy twórca ostatnio o to „skąd jest ta torebka”, zapytał także Polkę. Derpienski jest bowiem podejrzewana o zakup podróbki.

Nie trzeba było długo czekać, aż gwiazda zareaguje na oskarżenia. Caroline utrzymuje, że stać ją na oryginalne markowe torebki i nie musi uciekać się do noszenia fałszywek. W rozmowie z Pudelkiem wyśmiała zarzuty „The Fake Birkin Slayer”.

Redakcja poleca

- A co mam powiedzieć na te bzdury? Diamenty, które kupuję i zakupy, które pokazuję krok po kroku, też przecież są podrabiane, prawda? W ogóle w USA wszystko jest podrabiane. Wszystkie auta są podrabiane, a także homary. Nawet woda w oceanie jest podrabiana, wszystkie palmy na Florydzie też, a kokosy na palmach to plastikowe kule przyklejone na Super Glue - skwitowała prześmiewczo.

Nie przegap
Związki gwiazd - pary z dużą różnicą wieku
11 Zobacz galerię
fot. Instagram:@karoskiba