Obserwuj w Google News

Wielkie wieści w „M jak miłość”. Serialowy Mateusz Mostowiak powraca na plan

2 min. czytania
20.09.2023 20:56
Zareaguj Reakcja

Tej wiadomości fani „M jak miłość” wyczekiwali od dłuższego czasu. Serialowy Mateusz Mostowiak już wkrótce powróci do Grabiny, gdzie spotka się z ukochaną babcią. Informację o przywróceniu Krystiana Domagały na plan flagowca przekazano na oficjalnym profilu produkcji TVP.

Wielkie wieści w „M jak miłość”. Gwiazdor powraca do produkcji
fot. Instagram @krystian_domagala_

Krystian Domagała doskonale znany jest wszystkim widzom serialu „ M jak miłość”. Aktor zadebiutował w nim jeszcze jako trzymiesięczne niemowlę i wcielił się w rolę Mateusza Mostowiaka. Syn Hanki i Marka przez lata dorastał na ekranie, a kunsztu aktorskiego uczył się w cieniu największych gwiazd serii. W końcu to on mógł zagrać w szachy z samym Witoldem Pyrkoszem, a Teresę Lipowską do dziś traktuje jak trzecią i „najukochańszą” babcię.

Redakcja poleca

Jakiś czas temu Domagała musiał jednak rozstać się z rolą Mateusza. Aktor przygotowywał się wtedy do matury i chciał poświęcić się nauce. W serialu zaczął pojawiać się jedynie okazjonalnie, a potem jego skrzywdzona przez Lilkę postać, wyruszyła w rejs dookoła świata.

To jednak nie w smak było fanom produkcji, którzy źle znosili rozłąkę z Mateuszem. W sieci niejednokrotnie prosili twórców o przywrócenie ich ulubionego bohatera. Później widzowie wszczęli śledztwo, według którego młody Mostowiak miał powrócić do serii w niedługim czasie.

Serialowy Mateusz Mostowiak powraca do „M jak miłość”. Fani nie kryją radości

Okazuje się, że fani mieli naprawdę niezłego nosa. Mateusz Mostowiak ponownie zawita do Grabiny już w najbliższy poniedziałek. Niespodziewany powrót młodzieńca bardzo ucieszy jego babcię, która nie będzie mogła ukryć wzruszenia.

Barbara dowie się wtedy, że jej wnuk postanowił wstąpić do wojska. Na oficjalnym profilu „M jak miłość” ukazało się zdjęcie aktora z jego serialową babcią, co bardzo ucieszyło fanów produkcji.

„Rany! Ja to oglądam »M jak miłość« od pierwszego odcinka, więc pamiętam czas, kiedy Mateusza nie było na świecie. Szok, super chłopak”; „Co za niespodzianka”; „Cudowni! Super, że Mateusz wraca”; „A jaka radość, jak zobaczyła wnuka” – czytamy pod zdjęciem Lipowskiej i Domagały.

Nie przegap
Klan, Na Wspólnej, Pierwsza Miłość
10 Zobacz galerię
fot. print screnn z TVP VOD/TVN Player/Polsat GO