Obserwuj w Google News

Fani "Jak poznałem waszą matkę" przypomnieli ważny szczegół. Wspominają smutny moment

2 min. czytania
05.07.2024 14:45

Fani "Jak poznałem waszą matkę" przypomnieli, że rok 2024 to ważna data w życiu bohaterów kultowego serialu. Chodzi o pewien smutny i przełomowy moment w biografii Teda.

Jak poznałem waszą matkę - kadr z serialu
fot. CBS/materiały prasowe

"Jak poznałem waszą matkę". Rok 2024 ważny dla fanów serialu

O tym, że "Jak poznałem waszą matkę" to produkcja kultowa, nie trzeba nikomu przypominać. W 2025 roku minie równo 20 lat od premiery pierwszego odcinka następcy "Przyjaciół", jak czasami nazywa się słynny sitcom. Jednak rok 2024 jest równie ważny. Przynajmniej z punktu widzenia fabuły i bohaterów serialu. Fani "Jak poznałem waszą matkę" przypomnieli o ważnym szczególe, który mógł umknąć nawet osobom znającym ten tytuł na pamięć. 

Quiz: „Jak poznałem waszą matkę”. Sprawdź, do którego bohatera ci najbliżej

1/10 Każdy ma jakiś talent. Co jest twoim?

Historia przedstawiona w serialu to opowieść snuta przez jednego z głównych bohaterów, Teda Mosby'ego, w którego wcielił się Josh Radnor. Ted z przyszłości opowiada swoim dzieciom, jak poznał ich matkę, stając się tym samym narratorem całego serialu. Chociaż serial to głównie komedia, z perspektywy wszystkich 9 sezonów możemy dostrzec również dość znaczące wątki dramatyczne. I jednym z nich jest zwrot akcji, w którym okazuje się, że tytułowa matka zmarła. Fani serialu przypominają za pośrednictwem platformy X, że Tracy, jak miała na imię bohaterka grana przez Cristin Milioti, odeszła właśnie w 2024 roku. 

"Swoją drogą, Tracy zmarła w tym roku" - czytamy w jednym z postów. To niejedyny wpis na temat daty śmierci bohaterki. "10 lat od finału — jest to również ten sam rok, w którym według chronologii HIMYM umiera Tracy. JEŚLI WAS TO W OGÓLE OBCHODZI!" - przekazała jedna z fanek w rocznicę wyemitowania finału serialu. "Właśnie się dowiedziałam, że 2024 to rok, w którym Tracy umiera w »Jak poznałem waszą matkę«. Nie piszcie do mnie" - przekazała inna miłośniczka kultowego serialu komediowego.

"Jak poznałem waszą matkę". Wydarzenia z serialu dogoniły rzeczywistość

Oczywiście nie zabrakło komentarzy, w których internauci dziwili się, że od zakończenia "Jak poznałem waszą matkę" minęła już dekada. I rzeczywiście, dla osób, które oglądały serial w czasie jego pierwotnej emisji, cała sytuacja może wydawać się nieco abstrakcyjna. W końcu Ted-narrator jawił się jako dojrzały mężczyzna przemawiający do swoich nastoletnich dzieci i widzów serialu z odległej przyszłości. Nagle okazuje się, że ta przyszłość jest naszą teraźniejszością, co sprawia, że możemy zastanawiać się, kiedy ten czas tak szybko zleciał. 

Hitowy serial CBS do tej pory cieszy się niezwykłą popularnością wśród widzów, a postacie zagrane przez Radnora, Jasona Segela, Cobie Smulders,  Neila Patricka Harrisa i Alyson Hannigan na stałe zapisały się w popkulturze. Twórcy "Jak poznałem waszą matkę" starali się rozbudować świat, w którym rozgrywa się akcja kultowej produkcji  spin-offem "Jak poznałam twojego ojca" z Hillary Duff w roli głównej, ale nie zyskał on tak dużej popularności jak oryginał. 

Źródło: Radio ZET/X/Sona, X/Emma Morley, X/Malu