Obserwuj w Google News

Quiz. "Harry Potter" czy "Władca pierścieni"? Dopasuj bohatera do filmu

1 min. czytania
08.07.2024 13:39

Szybki quiz filmowy. Twoim zadaniem jest dopasować bohatera do jednej z dwóch serii - "Harry Potter" lub "Władca pierścieni". Podejmujesz wyzwanie? Nie masz szans na 100%!

"Harry Potter" czy "Władca pierścieni"? Dopasuj bohatera do filmu
  • 15 pytań Rozpocznij quiz
fot. Warner Bros./Collection Christophel/East News

Quiz. "Władca pierścieni" czy "Harry Potter"? Dopasuj bohatera do serii

Serie filmowe "Harry Potter" i "Władca pierścieni" cieszą się ogromną popularnością. Obie produkcje mają mnóstwo fanów na całym świecie. Jeśli ty również uwielbiasz oglądać przygody młodych czarodziejów i hobbitów i chcesz sprawdzić swoją wiedzę, musisz koniecznie rozwiązać ten quiz.

Quiz: "Harry Potter" czy "Władca pierścieni"? Dopasuj bohatera do filmu

1/15 Remus Lupin to bohater serii:

Nasz test składa się z piętnastu pytań. Twoim zadaniem jest dopasować wskazanego przez nas bohatera do jednego z dwóch filmów. Masz 50 procent szans na wybranie prawidłowej odpowiedzi, ale uprzedzamy, że nie będzie łatwo. Na komplet punktów mogą liczyć tylko najlepsi z najlepszych!

W naszym quizie będziesz musiał dopasować do jednej z dwóch serii następujących bohaterów: Remus Lupin, Minerwa McGonagall, Meriadok Brandybuck, Bellatrix Lestrange, Peregrin Took, Syriusz Black, Samwise Gamgee, Arwena, George Weasley, Frodo Baggins, Aragorn, Neville Longbottom, Boromir, Alastor Moody oraz Horacy Slughorn. 

Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, jak dobrze znasz bohaterów filmów "Harry Potter" i "Władcy pierścieni". Rozwiązanie testu nie powinno zająć ci dłużej niż dwie minuty. Trzymamy kciuki.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap