Obserwuj w Google News

Ewa Kasprzyk poszła z Shakirą do kina: „Sala pękała w szwach”

2 min. czytania
20.09.2023 18:25
Zareaguj Reakcja

W poniedziałek ruszyła kolejna edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Rodzime gwiazdy jak zwykle dopisały obecnością, wśród nich pojawiła się również Ewa Kasprzyk. Aktorka wzięła udział w uroczystej premierze „Chłopów”, a w trójmiejskim kinie towarzyszyła jej Shakira.

Ewa Kasprzyk poszła z Shakirą do kina: „Sala pękała w szwach”
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Od kilku dni polskie kino celebruje swoje najważniejsze święto. 18 września rozpoczęła się tegoroczna edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, na którym klasycznie pojawiła się cała plejada gwiazd. Uczestnicy hucznego wydarzenia mogą minąć się na korytarzu kina z Wojciechem Smarzowskim,  Andrzejem Sewerynem, Janem Holubkiem czy nawet oskarżoną zarzutami prokuratorskimi Magdaleną Cielecką.

Redakcja poleca

Podczas prestiżowego festiwalu swoją polską premierę mieli długo wyczekiwani „ Chłopi”. Malarska animacja od dłuższego czasu z dumą reprezentowana jest przez twórców i występującą w niej obsadę.

Jedną z gwiazd, którą zaangażowano do ekranizacji powieści Reymonta, jest Ewa Kasprzyk. Aktorka pokazała się na gdyńskich salonach w czarnej jak noc stylizacji, a zdjęcia pokazują, że podczas konferencji prasowej towarzyszyła jej Shakira.

Ewa Kasprzyk poszła z Shakirą do kina

Gwiazda serii filmów „Kogel-mogel”, która  oznajmiła niedawno, że nie pojawi się w najnowszej części produkcji, opublikowała w sieci zdjęcie, na którym zapozowała ze swoją ukochaną towarzyszką. Przypomnijmy, że Shakira jest pieskiem aktorki, który regularnie towarzyszy jej podczas wielu imprez branżowych. Suczka wystąpiła nawet w trzeciej części kultowego „Kogla”, więc na prestiżowym festiwalu również nie mogło jej zabraknąć.

Były niemilknące oklaski po premierze »Chłopów«. Sala pękała w szwach, a później konferencja prasowa, na której nie mogło zabraknąć nas” – napisała Kasprzyk pod opublikowanym zdjęciem z towarzyszką.

Zdjęcie uśmiechniętej Ewy zdecydowanie spodobało się internautom. W niedługim czasie zebrało ponad dwie setki polubień, a fani aktorki przyznawali w komentarzach, że nie mogą się doczekać momentu, w którym obejrzą malarską produkcję z jej udziałem.

Nie przegap
Związki gwiazd - pary z dużą różnicą wieku
11 Zobacz galerię
fot. Instagram:@karoskiba