Obserwuj w Google News

Doda kompletnie wycofa się z social mediów? Ma już dość

Anna Skalik
2 min. czytania
20.09.2023 16:35
Zareaguj Reakcja

Doda jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu, a fani kochają ją za to, jaką relację stara się z nimi tworzyć. Instagram gwiazdy jest dla jej wielbicieli źródłem informacji o tym, co dzieje się w jej życiu. Wygląda na to, że artystka ma już jednak dość ciągłego zainteresowania i presji na ujawnianie swojej prywatności.

Doda zniknie z mediów społecznościowych
fot. VIPHOTO/East News

Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie gwiazd w dzisiejszym show-biznesie bez obecności w mediach społecznościowych. Większość artystów czy tego chce, czy nie stara się budować relację z fanami właśnie w sieci, pokazując nie tylko życie zawodowe, ale i prywatne. Doda najwyraźniej ma już tego dość i wygląda na to, że rozważa wycofanie się z mediów społecznościowych we wszystkich obszarach, które nie są bezpośrednio związane z jej życiem zawodowym. To byłby prawdziwy cios dla jej fanów, którzy łakną informacji o tym, co dzieje się u ich ulubionej artystki.

Doda rozważa wycofanie się z mediów społecznościowych?

Doda jest na scenie od wielu lat i ostatnio nie ukrywała, że popularność stała się już dla niej męcząca. Choć jej życie zawodowe wymaga "bywania" na eventach i imprezach, ona jednak chętnie zostałaby w domu. Artystka zawsze była szczera z fanami w kontekście życia prywatnego, to jednak ostatnie lata mocno jej pokazały, że ma to wiele ciemnych stron. Ostatnio gwiazda przekazała, że czuła się wręcz zaszczuta przez swoich fanów, którzy wymagali od niej raportowania wydarzeń z prywatnego życia. Chodziło oczywiście o problemy w relacji z Dariuszem Pachutem. Wciąż żadne z nich nie potwierdziło rozstania, a wypowiedzi gwiazdy nie pozwalają definitywnie stwierdzić, czy podróżnik wciąż jest jej partnerem.

Być może właśnie ta wścibskość internautów sprawiła, że piosenkarka ma już dość swojej obecności w mediach społecznościowych. Tak można sądzić po jej niedawnym komentarzu, który pozostawiła pod wisem managerki Agnieszki Chylińskiej. Joanna Ziędalska-Komosińska zaapelowała do internautów, by zajęli się swoim życiem, zamiast szczuć i inwigilować gwiazdy ( była wokalistka O.N.A. stała się obiektem plotek o tym, jakoby była lesbijką i pozostawała w związku właśnie ze swoją reprezentantką — przyp. red.). Wtedy Doda odpowiedziała:

Redakcja poleca

"Znam to. Nadchodzi czas całkowitego wycofania się — poza pracą — z social mediów ludzi naszego biznesu, ale nie tylko. Wszyscy powoli mają już dosyć skutków Instagrama i followersów w życiu. I dobrze — napisała Doda.

Wygląda na to, że Rabczewska ma już naprawdę dość tego, jakie spustoszenie w osobistym życiu może robić codzienna obecność w mediach społecznościowych, niepozwalająca na zachowanie spraw osobistych dla siebie. Ciekawe czy faktycznie Doda byłaby skłonna do takich kroków — zwłaszcza że oznaczałoby to ograniczenie kontaktów z jej fanami.

Nie przegap
doda-kontra-edyta-górniak-historia-konfliktu-gwiazd
12 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News, Paweł Wodzyński/East News, Marek Hanyżewski/East News