Obserwuj w Google News

„Żona Miami” zwraca się do partnera Derpienski: „Krzysiu, wiem, że to widzisz”

2 min. czytania
20.09.2023 15:56
Zareaguj Reakcja

Mimo że Caroline Derpienski weszła do polskiego show-biznesu zaledwie kilka miesięcy temu, szybko zdążyła narobić sobie wrogów. W sieci co rusz wygraża jej się Aneta Glam, którą celebrytka złośliwie nazwa „babcią”. „Żona Miami” wciąż jednak nie odpuszcza. Niedawno zwróciła się do jej partnera.

„Żona Miami” zwraca się do partnera Derpienski: „Krzysiu, wiem że to widzisz”
fot. Instagram @carolinederpienski

Popularność Caroline Derpienski zdecydowanie nie maleje. Celebrytka wciąż zabiega o uwagę polskich tabloidów, wplątując się w kolejne głośne awantury. Poruszenie w mediach od dłuższego czasu wywołuje również temat jej dużo starszego partnera, dzięki któremu 23-latka pławi się w luksusach. O 60-letnim Latynosie Jacku krążą już legendy, choć w te zdecydowanie nie wierzy mieszkająca Miami Aneta Glam. Podobnie jak Caroline, celebrytka również związana jest z dużo starszym i bogatym mężczyzną, lecz to nie przeszkadza jej w krytykowaniu rodaczki.

Redakcja poleca

Aneta Glam znów drażni Caroline Derpienski. Zwróciła się do jej rzekomego partnera

„Żona Miami” regularnie zarzuca Derpienski oszustwo. Jej zdaniem młoda modelka „kupuje sobie lajki” i wstydzi się partnera, którego ukrywa przed blaskiem fleszy. Glam twierdzi również, że 23-latka związana jest nie z 60-letnim Jackiem Jackowskim, a Krzysztofem, którego zdjęcia opublikowała nawet w sieci.

Jakiś czas temu Aneta znów postanowiła ponownie zajść za skórę Caroline i opublikowała w internecie kolejne zarzuty pod adresem celebrytki. Tym razem „żona Miami” zwróciła się nawet do rzekomego partnera Derpienski, którego ponoć osobiście zna, lecz „nic do niego nie ma”.

Krzysiu, wiem, że mnie oglądasz i to widzisz… Znamy się i wiesz, że ja do Ciebie nic nie mam. Ale przestańcie w końcu okłamywać wszystkich. Jesteście parą od lat, więc przestańcie traktować Polaków, jak przygłupów. Bądź mężczyzną i pokaż się w końcu oficjalnie, zamiast jakichś Dżaków wymyślać. I nie poruszałabym już tego tematu gdyby nie to, że kiedyś dała na IG to zdjęcie z tym kolegą Krzysia, próbując mnie w coś wrobić. Zaczęłaś, to ja zakończę” - grzmiała we wpisach.

Aneta Galm znów demaskuje partnera Derpienski
fot. Instagram @anetaglam

„Żona Miami” demaskuje partnera Derpienski? Celebrytka oskarżona o oszustwo

Glam zarzuciła Derpienski również to, że dodaje w sieci przerobione zdjęcia osób trzecich, którym chce w danym momencie dopiec. „Ta dziewucha nie ma żadnych skrupułów i zdolna jest do wszystkich brudnych ruchów, żeby się wybić” – pisała. Aneta twierdzi także, że Caroline wstydzi się swojego partnera i nie ma szacunku do swoich fanów, których regularnie oszukuje.

Aneta Galm atakuje Derpienski
fot. Instagarm @anetaglam

„Ja nie mam nic przeciwko mężczyznom starszym. Sama też wolę i mam jak wiecie od 11 lat. Nie oceniam też za wygląd. Liczy się inteligencja i dobro człowieka, więc nie krytykuje za cechy zewnętrzne w ogóle, ale ona się najwyraźniej wstydzi swojego partnera i to jest bardzo smutne. Plus okłamywanie ludzi non stop w każdej wypowiedzi. Brak szacunku dla obserwujących, robienie z nich idiotów – to dla mnie ohyda i musi się to skończyć” – czytamy.

Nie przegap
Maryla Rodowicz, Dawid Podsiadło, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
10 Zobacz galerię
fot. MARIUSZ KAPALA GazetA LUBUSKAPolska PressEast News, Karol MakuratREPORTER, TRICOLORSEast News