Obserwuj w Google News

Polsat pożegna „Żony Warszawy”? Edward Miszczak się przeliczył

2 min. czytania
20.09.2023 14:38
Zareaguj Reakcja

Reality-show „Real Housewives. Żony Warszawy” wywołało skrajne emocje u widzów. Polsat podobno podjął już decyzję dotyczącą przyszłości kontrowersyjnego programu. Edward Miszczak zapowiadał hit, lecz w sieci nie brakuje plotek o pożegnaniu z barwnymi uczestniczkami.

Polsat pożegna „Żony Warszawy”? Edward Miszczak się przeliczył
fot. Artur Zawadzki/East News, Polsat (Real Housewives. Żony Warszawy)

Edward Miszczak liczył, że po sukcesie „Żon Hollywood” i „Żon Miami” widzowie są gotowi na podobne reality-show w polskiej telewizji. Nowy dyrektor programowy Polsatu zdecydował o kupnie formatu „Real Housewives” i przedstawił widzom „ Żony Warszawy”. - Każda z uczestniczek to nietuzinkowa, mocna osobowość. Kamery Polsatu będą towarzyszyć im w życiu i pracy. Zobaczymy, gdzie mieszkają, dowiemy się, jak doszły do swoich fortun, jak wygląda ich luksusowa codzienność - zapowiadał. Niestety chyba trochę się przeliczył. Telewidzowie nie wydawali się szczególnie zachwyceni. „Okropny program, żałosne towarzystwo. Pozbawione gustu, klasy baby, które tylko się obgadują” - krytykowano w sieci. Shownews.pl dotarł do informacji dotyczących przyszłości reality-show. To już koniec „Real Housewives. Żony Warszawy”?

„Real Housewives. Żony Warszawy” znikną z Polsatu? „Bohaterki budzą emocje”

Według ustaleń Shownews.pl w ekipie „Żon Warszawy” nastąpił rozłam, a skład podzielił się na mniejsze obozy. Niektóre z celebrytek bardzo przeżyły krytykę płynącą z ust innych uczestniczek programu. Zabolały je też komentarze widzów. - Część ma z tego frajdę i kompletnie nie przejmuje się opiniami kręcących nosem. Jednak są też takie, dla których zobaczenie się w złożonych w całość odcinkach, było pewnym szokiem. Choćby Basia, którą zaskoczyło, że już w pierwszym odcinku stała się obiektem docinek ze strony koleżanek. Sara martwi się za to, że wypadła na zołzę, bo rzeczywiście mówiła w swoich setkach to, co myśli, bez większego gryzienia się w język - miała zdradzić na łamach serwisu osoba z produkcji.

Reality-show wywołało mieszane opinie wśród widzów. Nie oznacza to jednak, że kolejny sezon „Real Housewives. Żony Warszawy” nie powstanie. Choć nie brakuje negatywnych wypowiedzi dotyczących programu, Polsat ponoć ani myśli zakończyć jego produkcję. - Stacja jest zadowolona z tego, że program i jego bohaterki budzą emocje i nie pozostawiają widzów obojętnymi. Program całkiem nieźle się też ogląda, również w streamingu, więc są duże nadzieje, że Polsat wkrótce potwierdzi zamówienie kolejnego sezonu - miało ujawnić źródło Shownews.pl.

Redakcja poleca

Ogromne zmiany w „Real Housewives. Żony Warszawy”. Pożegnamy kilka uczestniczek

Informatorzy Shownews.pl mieli jednak zaznaczyć, że jeśli Polsat zdecyduje się wyprodukować drugi sezon „Real Housewives”, w reality-show zajdą poważne zmiany. Producenci odrobinę się przeliczyli i nie są do końca zadowoleni z niektórych uczestniczek. W kolejnej edycji mielibyśmy pożegnać mniej charyzmatyczne „Żony Warszawy”. - Trzeba będzie dokonać pewnych zmian w obsadzie, bo nie wszystkie uczestniczki okazały się tak charyzmatyczne, jak wyobrażała to sobie produkcja - miała powiedzieć osoba związana z programem.

Nie przegap
Nie tylko Jacek Kurski. Te gwiazdy osobiście spotkały się z Janem Pawłem II
7 Zobacz galerię
fot. Instagram @skrecamwlewo