Obserwuj w Google News

Widzowie "Jednego z dziesięciu" zaniepokojeni wyglądem Tadeusza Sznuka. Co się dzieje?

2 min. czytania
20.09.2023 20:45
Zareaguj Reakcja

80-letni Tadeusz Sznuk od wielu lat cieszy się mianem jednego z najlepszych prowadzących teleturnieje. Program "Jeden z dziesięciu" prowadzi od samego początku emisji, czyli od blisko 30 lat. Niestety od kilku miesięcy mówi się o słabej kondycji zdrowotnej prezentera. Po dłuższej przerwie Tadeusz Sznuk znów pojawił się na ekranie, ale uwagę widzów przykuł jego niepokojący wygląd.

Widzowie niepokoją się o Tadeusza Sznuka
fot. Kadr z programu "Jeden z dziesięciu"/sceen

W lipcu Tadeusz Sznuk świętował swoje 80-te urodziny. Mimo zaawansowanego wieku prezenter nie zamierza rezygnować z pracy i wciąż pozostaje prowadzącym kultowy już teleturniej " Jeden z dziesięciu". Kilka miesięcy temu w mediach pojawiły się wieści, że realizacja kilku odcinków programu została wstrzymana z przyczyn niezależnych od producenta. Nie wyjaśniono jednak dokładnych przyczyn takiego stanu rzeczy. Wtedy fani zaczęli podejrzewać, że może chodzić o zdrowie prowadzącego. Wcześniej bowiem informowano, że przerwaniu nagrań z powodu gorszego samopoczucia Sznuka. Teraz, kiedy program wrócił na antenę, widzowie zaniepokoili się wyglądem ulubionego prezentera.

Tadeusz Sznuk jest w słabej kondycji zdrowotnej? Widzowie martwią się wyglądem prezentera

Obecnie telewizja emituje kolejną już, 138. edycję "Jednego z dziesięciu", a niezastąpiony Tadeusz Sznuk znów pojawił się w swojej roli. Uwagę widzów przykuł jego wygląd. Prezenter wyraźnie schudł i zdaniem widzów podupadł na zdrowiu. Jego zaokrąglona wcześniej twarz, nabrała nieco innego wyrazu. Internauci nie omieszkali podzielić się tymi smutnymi refleksjami w komentarzach na Facebooku.

Redakcja poleca

"Dużo zdrowia dla Pana Sznuka".

"Pan Sznuk chyba podupadł na zdrowiu".

"Gołym okiem widać jak się zmienił na twarzy"- piszą zmartwieni internauci.

Teleturniej "Jeden z dziesięciu" emitowany jest od 1994 roku, czyli już blisko 30 lat. Od pierwszego odcinka to właśnie Tadeusz Sznuk był prowadzącym program. Wielu widzom trudno byłoby sobie wyobrazić w tej roli kogokolwiek innego. Przez lata prezenter zaskarbił sobie zaufanie widzów, którzy widzą w nim jednego z najbardziej profesjonalnych prowadzących.

Nie przegap
Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News