Obserwuj w Google News

Liber zdradzał Sylwię Grzeszczak? Jest komentarz piosenkarki

2 min. czytania
20.09.2023 19:41
Zareaguj Reakcja

Po blisko dziesięciu latach małżeństwa Sylwia Grzeszczak i Liber podjęli decyzję o rozwodzie. Artyści opublikowali wymowne oświadczenie w mediach społecznościowych. Karierę w tabloidach robią plotki o rzekomym romansie rapera.

Liber zdradzał Sylwię Grzeszczak? Jest komentarz piosenkarki
fot. TRICOLORS/East News, MAREK DYBAS/REPORTER

Sylwia Grzeszczak i Liber przez lata tworzyli jeden z najpopularniejszych związków w polskim show-biznesie. Choć para bacznie strzegła swojej prywatności, wiadomo było, że darzyła się ogromnym uczuciem, które zaiskrzyło jeszcze w czasie ich pierwszych współprac muzycznych. Swój związek potwierdzili jednak dopiero na rok przed planowanym ślubem, jaki zawarli w 2014 roku. Niedługo później małżonkowie powitali na świecie ukochaną córkę Bognę.

Redakcja poleca
Sylwia Grzeszczak Radio ZET

To koniec małżeństwa Sylwii Grzeszczak i Libera

Niestety, po ponad dekadzie udanego związku, para znalazła się na zakręcie, a co z nimi będzie, orzeknie już sąd.  Sylwia i Liber wydali oświadczenie w swoich mediach społecznościowych, w którym przyznali, że ich decyzja o rozstaniu zapadła już jakiś czas temu. Oni jednak wciąż zachowują przyjacielskie stosunki i nie zamierzają prać małżeńskich brudów na oczach całej Polski.

Redaktorom Plotka udało się dokopać natomiast do dawnych plotek o romansie, jakiego miał dopuścić się Liber. Jak podaje tabloid, Grzeszczak miała być zazdrosna o jego częste współprace z Natalią Szroeder, której partnerka rapera miała ponoć nienawidzić. W 2016 roku na łamach „Faktu” ukazał się artykuł, w którym anonimowy informator przyznał, że autorka „Księżniczki” oskarżała młodszą piosenkarkę o flirty z jej ukochanym.

Sylwia Grzeszczak nie cierpi Natalii. Uważa, że ciągle chce mącić w jej związku. Jej zdaniem młodsza gwiazdka próbowała flirtować z Liberem nawet wówczas, gdy ona już była jego narzeczoną. Powiedziała, że jeśli mąż się uprze i mimo to będzie pracował z Natalią, to ona już nigdy z nim nie nagra żadnej piosenki” – czytamy.

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak zdradziła sekret po 8 latach. Chodzi o Annę Przybylską

Liber zdradzał Sylwię Grzeszczak? W sieci pojawił się komentarz artystki

Piosenkarka postanowiła jednak zareagować na głośne plotki o romansie męża. Napisała wtedy na Facebooku, że ich trójka utrzymuje przyjacielskie stosunki, a pogłoski o niewierności Libera są zwyczajnie wyssane z palca.

Te trzy osoby na zdjęciu prywatnie się lubią i szanują, okazuje się, że w tym świecie normalne, ludzkie relacje są całkiem możliwe. Widujemy się na koncertach, współpracujemy i to nie od dziś. Komuś bardzo zależy na tym, by było inaczej” – czytamy pod opublikowanym przez nią zdjęciem.

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER