Obserwuj w Google News

Sylwia Grzeszczak sama pilotowała samolot. „To niesamowite. Aż kipi ze mnie”

Artykuł promocyjny
2 min. czytania
26.08.2023 16:37
Zareaguj Reakcja

Sylwia Grzeszczak zaliczyła odlotową przygodę tuż przed koncertem Przebój Lata Radia ZET i Polsatu. I to dosłownie. Piosenkarka przyleciała do Kielc samolotem, który sama pilotowała! Wrażeniami podzieliła się z naszymi słuchaczami.

Sylwia Grzeszczak Radio ZET
fot. Radio ZET

Koncert Przebój Lata Radia ZET i Polsatu odbędzie się już 26 sierpnia i będzie częścią Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji 2023 organizowanego w kieleckiej Kadzielni, nazywanej przez wielu najpiękniejszym amfiteatrem w Polsce. W ten wyjątkowy wieczór na scenie zaprezentują się nie tylko największe polskie gwiazdy z wakacyjnymi hitami, ale również zagraniczni artyści. Gościem specjalnym będzie Sylwia Grzeszczak, która szykuje dla widzów i słuchaczy coś specjalnego.

Redakcja poleca
Koncert Przebój Lata Radia Zet i Polsatu Magiczne Zakończenie Wakacji 2023
Agnieszka Chylińska

Sylwia Grzeszczak sama pilotowała samolot. „To niesamowite. Aż kipi ze mnie”

Sylwia Grzeszczak podzieliła się z Radiem ZET niesamowitą historią. Okazuje się, że wokalistka dotarła do Kielc w bardzo nietypowy sposób, bo samolotem, który sama pilotowała. Jak przyznaje, to było dla niej ogromne przeżycie.

– Widzę tutaj swojego pilota samolotu. Przyleciał ze mną, ale dzisiaj przez dość długi czas leciałam sama samolotem na niebie. To jest niesamowite. Aż kipi ze mnie. Emocje sięgnęły nieba. Wylądowałam z pomocą pilota, ale prawie zrobiłam to sama. To dla mnie naprawdę gruba rzecz – mówi gwiazda i przyznaje, że po koncercie znów zasiądzie za sterami maszyny: „Po Kielcach też lecę sama do Wrocławia. To będzie mój pierwszy lot, kiedy będzie ciemno, więc to już jest hardcore”.

Czy wokalistka planuje zmienić zawód? Na ten moment na pewno nie, bo już w sobotę wieczorem zaśpiewa dla publiczności w Kielcach i widzów przed telewizorami. Sylwia Grzeszczak szykuje coś wyjątkowego.

To będzie zbiór moich największych hiciorów, które skomponowałam, a ponieważ trwa moje piętnastolecie i wspaniałe zakończenie lata razem z Radiem ZET i Polsatem, to nie omieszkam przedstawić te swoje wszystkie melodie tutaj w Kadzielni, która będzie przewspaniale śpiewać. Jestem przekonana.

Koncert Przebój Lata Radia ZET i Polsatu: program. Kto wystąpi w Kielcach?

W trakcie sobotniego koncertu poznamy przebój lata Radia ZET i Polsatu, który wybiorą sami widzowie. O ten wyjątkowy tytuł powalczy aż 10 znanych i uwielbianych przez słuchaczy Radia ZET artystów. Kto wystąpi?

  • Blanka - Boys Like Toys
  • bryska - Miss Americana
  • Dominik Dudek - Idę
  • Krystian Ochman - Rozmyty obraz
  • Margaret - Tańcz głupia
  • Michał Szczygieł - Pocałunek lata
  • Oskar Cyms - Niech mówią
  • Rubens - Pantera Disco
  • Smolasty - Herbata z imbirem
  • Wiktor Dyduła - Pal Licho!

To jednak nie koniec. W programie koncertu Przebój Lata Radia ZET i Polsatu nie zabraknie też wyjątkowych występów gości specjalnych. Swoje wielkie hity zaśpiewają Agnieszka Chylińska, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, a także zagraniczne gwiazdy: Alvaro Soler, Nea, Alessandra, Ray Dalton i Loreen – Szwedka podbiła niedawno serca milionów widzów podczas Eurowizji 2023. Wokalistka jest pierwszą kobietą w historii, która dwukrotnie wygrała ten konkurs.

Transmisja koncertu Przebój Lata Radia ZET i Polsatu w sobotę, 26 sierpnia od godz. 20:05 na antenie stacji Polsat. Wydarzenie poprowadzą Agnieszka Kołodziejska i Adam Zdrójkowski. Na miejscu pojawi się również Kamil Baleja z Radia ZET.