Obserwuj w Google News

„Jestem w szoku”. Agnieszka Chylińska tuż przed koncertem Radia ZET i Polsatu

Artykuł promocyjny
3 min. czytania
26.08.2023 16:00

Agnieszka Chylińska będzie jednym z gości specjalnych koncertu Przebój Lata Radia ZET i Polsatu, który już po godz. 20:00 rozpocznie się w kieleckiej Kadzielni. Tuż przed tym wydarzeniem porozmawialiśmy z piosenkarką, która właśnie dowiedziała się, że jej hit „Kiedyś do Ciebie wrócę” pokrył się poczwórną platyną. – Największą nagrodą dla mnie będzie to, jak ludzie zaśpiewają ten numer – mówi Chylińska przed występem.

Agnieszka Chylińska
fot. VIPHOTO/East News

Koncert Przebój Lata Radia ZET i Polsatu odbędzie się już 26 sierpnia i będzie częścią Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji 2023 organizowanego w kieleckiej Kadzielni, nazywanej przez wielu najpiękniejszym amfiteatrem w Polsce. W ten wyjątkowy wieczór na scenie zaprezentują się nie tylko największe polskie gwiazdy z wakacyjnymi hitami, ale również zagraniczni artyści. Gościem specjalnym będzie też Agnieszka Chylińska.

Redakcja poleca
2
Sylwia Grzeszczak
2
Oskar Cyms

Agnieszka Chylińska przed koncertem Przebój Lata Radia ZET i Polsatu: „Jestem w szoku”

Agnieszka Chylińska może pochwalić się jedną z najpopularniejszych płyt ostatnich miesięcy. Album „Never Ending Sorry” promował m.in. uwielbiany przez słuchaczy Radia ZET przebój „Kiedyś do Ciebie Wrócę”. Hit tak przypadł do gustu fanom artystki, że właśnie osiągnął niebywały sukces – pokrył się aż poczwórną platyną.

Piosenkarka dowiedziała się o tym tuż przed koncertem „Przebój Lata Radia ZET i Polsatu”. Nie ukrywa, że bardzo ją to zaskoczyło.

 Jestem troszeczkę w szoku. Dowiedziałam się dzisiaj. Będę szczera. Czuję wdzięczność. Pewnie, że kocham moje piosenki, kocham tę płytę, ale im jesteś dłużej na scenie, im dłużej grasz, to wydaje ci się, że te mocne sukcesy były, jak miałeś dwadzieścia parę, trzydzieści parę lat. Szczerze po raz pierwszy w życiu przeżywam takie chwile. Po raz pierwszy w życiu słyszę, że jest poczwórna platyna za singiel, więc czuję się ogromnie wdzięczna. Chciałam podziękować też wszystkim słuchaczom Radia ZET. Wszystkie cztery single, które sobie zaplanowaliśmy, przyjęły się. To jest też wasza ogromna zasługa. Może w końcu po stu latach będę z siebie przez moment dumna.

Oglądaj

W rozmowie z Magdą Barczyk gwiazda potwierdziła, że w trakcie jej sobotniego występu na pewno nie zabraknie tej piosenki. Co jeszcze planuje Chylińska?

Plan jest zawsze ten sam. Żeby ludzie ruszyli i bawili się tak dobrze jak ja. To zawsze było moim planem. Od momentu, kiedy wyszłam na scenę trzydzieści lat temu. Na szczęście moje trudy związane z kryzysem wieku średniego zamierzam zamienić na trasę trzydziestolecia, więc mam nadzieję, że będzie się działo. Największą nagrodą dla mnie będzie to, jak zaśpiewają ten numer. (…) Dzisiaj będzie wariactwo. Bardzo lubię grać w tym miejscu. Jest tu klimatycznie.

Koncert Przebój Lata Radia ZET i Polsatu: program. Kto wystąpi w Kielcach?

W trakcie sobotniego koncertu poznamy przebój lata Radia ZET i Polsatu, który wybiorą sami widzowie. O ten wyjątkowy tytuł powalczy aż 10 znanych i uwielbianych przez słuchaczy Radia ZET artystów. Kto wystąpi?

  • Blanka - Boys Like Toys
  • bryska - Miss Americana
  • Dominik Dudek - Idę
  • Krystian Ochman - Rozmyty obraz
  • Margaret - Tańcz głupia
  • Michał Szczygieł - Pocałunek lata
  • Oskar Cyms - Niech mówią
  • Rubens - Pantera Disco
  • Smolasty - Herbata z imbirem
  • Wiktor Dyduła - Pal Licho!

To jednak nie koniec. W programie koncertu Przebój Lata Radia ZET i Polsatu nie zabraknie też wyjątkowych występów gości specjalnych. Swoje wielkie hity zaśpiewają Agnieszka Chylińska, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, a także zagraniczne gwiazdy: Alvaro Soler, Nea, Alessandra, Ray Dalton i Loreen – Szwedka podbiła niedawno serca milionów widzów podczas Eurowizji 2023. Wokalistka jest pierwszą kobietą w historii, która dwukrotnie wygrała ten konkurs.

Transmisja koncertu Przebój Lata Radia ZET i Polsatu w sobotę, 26 sierpnia od godz. 20:05 na antenie stacji Polsat. Wydarzenie poprowadzą Agnieszka Kołodziejska i Adam Zdrójkowski. Na miejscu pojawi się również Kamil Baleja z Radia ZET.