Obserwuj w Google News

Sylwia Grzeszczak gwiazdą koncertu Przebój Lata Radia ZET i Polsatu. „Nie ma nic piękniejszego”

Artykuł promocyjny
2 min. czytania
22.08.2023 13:27
Zareaguj Reakcja

Koncert Przebój Lata Radia ZET i Polsatu odbędzie się już w sobotę w Kielcach. 10 artystów powalczy o nagrodę. Nie zabraknie też gości specjalnych, a wśród nich Sylwii Grzeszczak. Piosenkarka nie może się już doczekać. – To kolejna przygoda, w której mogę brać udział – mówi w Radiu ZET.

Sylwia Grzeszczak
fot. mat. prasowe /

Koncert Przebój Lata Radia ZET i Polsatu odbędzie się już 26 sierpnia i będzie częścią Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji 2023 organizowanego w kieleckiej Kadzielni, nazywanej przez wielu najpiękniejszym amfiteatrem w Polsce. W ten wyjątkowy wieczór na scenie zaprezentują się nie tylko największe polskie gwiazdy z wakacyjnymi hitami, ale również zagraniczni goście.

Redakcja poleca
2
„Przebój Lata Radia Zet i Polsatu" 26 sierpnia w Kielcach
2
Koncert Przebój Lata Radia Zet i Polsatu Magiczne Zakończenie Wakacji 2023

Sylwia Grzeszczak gwiazdą koncertu Przebój Lata Radia ZET i Polsatu

Sylwia Grzeszczak odwiedziła nas, aby opowiedzieć o swoich wrażeniach tuż przed sobotnim koncertem Przebój Lata Radia ZET i Polsatu.

– Dla mnie każde wyjście na scenę jest czymś niesamowitym i zawsze olbrzymią adrenaliną. Nigdy mi się to nie nudzi. Każdy koncert jest dla mnie bardzo ważny. Nigdy w życiu nie miałam czegoś takiego, żeby koncert do koncertu był podobny. Zawsze jest inaczej i fantastycznie.

Wokalistka będzie jedną z gwiazd specjalnych naszego wydarzenia. Kielecka publiczność i widzowie przed telewizorami mogą liczyć nie tylko na największe przeboje Sylwii Grzeszczak. Gwiazda zdradziła nam, że zaśpiewa również swój najnowszy singiel „BANG BANG”.

Kolejna przygoda, w której mogę brać udział. To dla mnie bardzo duże wydarzenie. Jest to festiwal, w którym brałam udział wielokrotnie. Dobrze mi się kojarzy to miejsce i ludzie. Publiczność jest tam fantastyczna. To chór, który niesamowicie głośno śpiewa, a to jest bardzo ważne dla artysty. Nie ma nic piękniejszego, jak wychodzisz ze swoim utworem i śpiewają go wszyscy. Taki klimat towarzyszył mi na festiwalu w Kadzielni. Jestem przekonana, że tym razem też tak będzie.

Oglądaj

Koncert Przebój Lata Radia ZET i Polsatu: program. Kto wystąpi w Kielcach? [LINE-UP, ARTYŚCI, BILETY]

W trakcie sobotniego koncertu poznamy przebój lata Radia ZET i Polsatu, który wybiorą sami widzowie. O ten wyjątkowy tytuł powalczy aż 10 znanych i uwielbianych przez słuchaczy Radia ZET artystów. Kto wystąpi?

  • Blanka - Boys Like Toys
  • bryska - Miss Americana
  • Dominik Dudek - Idę
  • Krystian Ochman - Rozmyty obraz
  • Margaret - Tańcz głupia
  • Michał Szczygieł - Pocałunek lata
  • Oskar Cyms - Niech mówią
  • Rubens - Pantera Disco
  • Smolasty - Herbata z imbirem
  • Wiktor Dyduła - Pal Licho!

Oglądaj

To jednak nie koniec. W programie koncertu Przebój Lata Radia ZET i Polsatu nie zabraknie też wyjątkowych występów gości specjalnych. Swoje wielkie hity zaśpiewają Agnieszka Chylińska, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, a także zagraniczne gwiazdy: Alvaro Soler, Nea, Alessandra, Ray Dalton i Loreen – Szwedka podbiła niedawno serca milionów widzów podczas Eurowizji 2023. Wokalistka jest pierwszą kobietą w historii, która dwukrotnie wygrała ten konkurs.

Bilety na koncert dostępne są na stronie internetowej  www.kulturairozrywka.pl. Transmisja koncertu Przebój Lata Radia ZET i Polsatu w sobotę, 26 sierpnia od godz. 20:05 na antenie stacji Polsat. Wydarzenie poprowadzą Agnieszka Kołodziejska i Adam Zdrójkowski.