Obserwuj w Google News

„Postaram się wypaść jak najlepiej”. Oskar Cyms gwiazdą koncertu „Przebój Lata Radia ZET i Polsatu”

Artykuł promocyjny
2 min. czytania
25.08.2023 17:06

Oskar Cyms to jedna z gwiazd koncertu „Przebój Lata Radia ZET i Polsatu” w kieleckiej Kadzielni. Jego piosenka „Niech mówią” powalczy o wyjątkowy tytuł największego hitu tegorocznych wakacji. Jak czuje się wokalista tuż przed występem?

Oskar Cyms
fot. mat. prasowe

Magiczne Zakończenie Wakacji 2023 oraz Świętokrzyska Gala Kabaretowa – to dwudniowe, kolorowe  święto piosenki i dobrego humoru. W związku z tym już w najbliższy weekend w amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się długo wyczekiwany koncert Przebój lata Radia Zet i Polsatu, podczas którego wystąpią, między innymi: gwiazda wieczoru Loreen, Alessandra, Nea, Agnieszka Chylińska, Alvaro Soler, Dawid Kwiatkowski, Dominik Dudek, Ray Dalton, Sylwia Grzeszczak, Blanka, Margaret, bryska oraz najlepsi artyści kabaretowi – Jerzy Kryszak, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki i Kabaret Młodych Panów.

Redakcja poleca
2
Sylwia Grzeszczak
2
„Przebój Lata Radia Zet i Polsatu" 26 sierpnia w Kielcach

Oskar Cyms gwiazdą koncertu "Przebój Lata Radia ZET i Polsatu" w Kielcach

Swojego debiutu w Kielcach nie może się doczekać Oskar Cyms, artysta młodego pokolenia, który w ostatnim czasie stał się bardzo popularny (m.in. dzięki wygranej w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”) i którego hit pt. „Niech mówią” ma już prawie 2 miliony wyświetleń na Youtube.

- Nigdy nie byłem jeszcze w Kielcach, jak również nie miałem nigdy przyjemności tam występować, ale słyszałem, że sam amfiteatr robi ogromne wrażenie na artystach. Rozmawiałem na ten temat z kolegami po fachu, którzy kiedyś gościli w Kadzielni i mówią, że występ tam jest niesamowitym doświadczeniem z uwagi na budowę obiektu. Jestem bardzo ciekawy, jak wygląda ta ogromna „ściana ludzi” podczas koncertu – opowiada podekscytowany wokalista.

Oglądaj

Przypomnijmy, że Magiczne Zakończenie Wakacji jest cyklicznym wydarzeniem kończącym wakacje, które przyciąga rzesze publiczności nie tylko do kultowego amfiteatru, ale także przed ekrany telewizorów. Początek transmisji od godziny 20:00 na antenie głównej Polsatu 26 i 27 sierpnia!

Koncert Przebój Lata Radia ZET i Polsatu: program. Kto wystąpi w Kielcach?

W trakcie sobotniego koncertu poznamy przebój lata Radia ZET i Polsatu, który wybiorą sami widzowie. O ten wyjątkowy tytuł powalczy aż 10 znanych i uwielbianych przez słuchaczy Radia ZET artystów. Kto wystąpi?

  • Blanka - Boys Like Toys
  • bryska - Miss Americana
  • Dominik Dudek - Idę
  • Krystian Ochman - Rozmyty obraz
  • Margaret - Tańcz głupia
  • Michał Szczygieł - Pocałunek lata
  • Oskar Cyms - Niech mówią
  • Rubens - Pantera Disco
  • Smolasty - Herbata z imbirem
  • Wiktor Dyduła - Pal Licho!

To jednak nie koniec. W programie koncertu Przebój Lata Radia ZET i Polsatu nie zabraknie też wyjątkowych występów gości specjalnych. Swoje wielkie hity zaśpiewają Agnieszka Chylińska, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, a także zagraniczne gwiazdy: Alvaro Soler, Nea, Alessandra, Ray Dalton i Loreen – Szwedka podbiła niedawno serca milionów widzów podczas Eurowizji 2023. Wokalistka jest pierwszą kobietą w historii, która dwukrotnie wygrała ten konkurs.

Wydarzenie poprowadzą Agnieszka Kołodziejska i Adam Zdrójkowski.