Obserwuj w Google News

Niespodziewane rozstanie z polskim show-biznesie. Byli małżeństwem prawie 10 lat

2 min. czytania
20.09.2023 17:12
Zareaguj Reakcja

Tego fani Sylwii Grzeszczak i Libera się nie spodziewali. Dopiero co razem pojawili się na sopockiej scenie, a teraz przekazali fanom smutne wieści. Po blisko 10 latach małżeństwa postanowili się rozejść. Opublikowali wspólne oświadczenie.

Sylwia Grzeszczak i Liber rozstali się
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Rozstania w show-biznesie zawsze mają to do siebie, że wywołują olbrzymie zaskoczenie — szczególnie że gwiazdy zwykle do końca ukrywają, że między nimi coś nie gra. Tak najwyraźniej musiało być z Sylwią Grzeszczak i Liberem, którzy niespodziewanie zamieścili w swoich mediach społecznościowych informację o tym, że ich drogi właśnie się rozchodzą. Po blisko dziesięciu latach małżeństwa zdecydowali o tym, że nie chcą już być razem.

Sylwia Grzeszczak i Liber rozstali się. Wydali oświadczenie

Na profilach artystów na Instagramie pojawiło się dość lakoniczne oświadczenie, z którego wynika, że decyzja o rozstaniu zapadła już jakiś czas temu.

"Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie. Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie" - głosi komunikat byłej pary.

Jak widać, Liber i Sylwia Grzeszczak zdecydowali, że ich rozstanie nie będzie medialną przepychanką, a oni nie zamierzają prać publicznie swoich brudów. Robią to ze względu na obopólny szacunek, jak i dla dobra swojej córki. Miejmy nadzieję, że uda im się tego dotrzymać, bo doniesienia mediów pokazują, że bywa inaczej. Jednym z przykładów jest relacja Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Najpierw było wspólne oświadczenie, że nie będzie komentowania rozstania w mediach, a jak było potem, to już wszyscy wiedzą.

Redakcja poleca

Sylwia Grzeszczak i Liber spędzili w małżeństwie blisko dziesięć lat. Pobrali się w 2014 roku.

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER