,

Uczestnik "Jeden z dziesięciu" stracił dom w pożarze. Stanisław Gajos prosi o pomoc

27.03.2023 13:56

Stanisław Gajos to szaradzista znany z udziału w programie "Jeden z dziesięciu" i innych teleturniejach. Niestety, dom, w którym mieszkał z siostrą, został zniszczony w pożarze. W sieci rozpoczęła się zbiórka pieniędzy, straty są ogromne.

Stanisław Gajow w "Jeden z dziesięciu"
fot. screen: vod.tvp.pl / Telewizja Polska

"Jeden z dziesięciu" to zdaniem wielu osób najlepszy teleturniej w krajowej telewizji. Nie jest tajemnicą, że uczestnicy programu TVP muszą wykazać się nie tylko wiedzą z wielu różnych dziedzin, ale także odpornością na stres i refleksem. Nie brakuje graczy niemal zawodowych, którzy na swoim koncie mają występy w wielu programach tego typu. Jednym z nich jest Stanisław Gajos, szaradzista i założyciel Klubu Miłośników Rozrywek Umysłowych Atena w Strzelnie. Obok "Jednego z dziesięciu" mogliśmy oglądać go między innymi w "Familiadzie" i "Vabank". Niestety, obecnie mężczyzna potrzebuje pomocy po tym, jak stracił dom w pożarze.

Uczestnik "Jeden z dziesięciu" prosi o pomoc. Stanisław Gajos stracił dom w pożarze

Stanisław Gajos i jego siostra przeżywają obecnie osobistą tragedię. W domu w Młynicach, w którym mieszkali, 18 marca 2023 roku wybuchł pożar. Mimo szybkiej reakcji strażaków straty są ogromne. Dlatego uczestnik postanowił poprosić o pomoc i założył w sieci zbiórkę pieniędzy na remont budynku.

- Niestety straty, jakie zdążył spowodować żywioł, są duże. Abyśmy mogli prowadzić w naszym domu godny byt koniecznością będzie częściowa wymiana pokrycia dachowego oraz całkowita wymiana instalacji elektrycznej, a także remont pomieszczeń mieszkalnych, które zostały zalane przez wodę podczas gaszenia ognia. Przywrócenie naszego domu do stanu sprzed pożaru niestety przekracza nasze możliwości finansowe. Dlatego z wiarą, że dobra na świecie jest jeszcze ogrom, zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę. Nawet najmniejsze wsparcie, które ułatwi nam stawienie czoła trudnościom, będzie miało dla nas ogromne znaczenie - cytuje słowa mężczyzny "Super Express".

Pożar domu uczestnika "Jeden z dziesięciu". Ruszyła zbiórka na remont

Tabloid o kulisy pożaru domu Stanisława Gajowa zapytał strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie. Na szczęście udało im się opanować ogień na tyle, że nie strawił budynku w całości.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano palące się częściowo poddasze budynku jednorodzinnego. Mieszkanka opuściła budynek przed przybyciem służb - czytamy.

Link do zbiórki udostępniamy TUTAJ.

loader
Dom pana Stanisława z Jeden z dziesięciu
fot. screen: szczytny-cel.pl
Dom uczestnika Jeden z dziesięciu
fot. screen: szczytny-cel.pl

Logo radiozet Dzieje się