Obserwuj w Google News

Izabella Krzan straci pracę? Czarne chmury nad gwiazdą TVP

2 min. czytania
07.11.2023 12:59

Izabella Krzan od kilku lat uznawana jest za jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Gospodyni „Pytania na śniadanie” i „Koła fortuny” ma jednak obecnie powody do zmartwień. Według jednego z tabloidów już wkrótce może pożegnać się z pracą na Woronicza.

Izabella Krzan i Norbi
fot. TVP SA

Izabella Krzan swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła od modelingu. Jej uroda i wdzięk zostały docenione i w 2016 roku mogła cieszyć się z tytułu najpiękniejszej Polki.

To właśnie zwycięstwo w konkursie sprawiło, że kariera Krzan nabrała rozpędu. Piękną miss dostrzegli producenci telewizyjni z TVP i już rok później mogliśmy ją oglądać na antenie Dwójki w programie „Lajk!”. Dalej było tylko lepiej. Ogólnopolską rozpoznawalność Krzan zyskała dzięki występom w teleturnieju „Koło fortuny” (najpierw u boku Rafała Brzozowskiego, a potem Norbiego).

W kolejnych latach Krzan mogła już właściwie przebierać w propozycjach. Włodarze TVP dostrzegli w niej potencjał i chętnie obsadzali ją w kolejnych programach. Piękna prezenterka współprowadziła m.in. "Czar par", „Pytanie na śniadanie”, a ostatnio w parze z Sandrą Kubicką – muzyczny program „Rytmy Dwójki”.

Redakcja poleca

Co dalej z karierą Izabelli Krzan?

Jak donosi „Super Express” dobra passa prezenterki wkrótce może się skończyć. Mówi się, że Krzan jest jedną z osób, które prawdopodobnie pożegnają się z pracą na Woronicza.

„Widzowie TVP płaczą, to będzie smutne pożegnanie” – można przeczytać w tabloidzie.

"Izabella Krzan sama jakiś czas temu przyznała, że ma konkretny plan na siebie po ewentualnym zakończeniu współpracy z TVP. I choć prezenterka wróżyła, że stanie się to, gdy będzie miała około 40-50 lat (jeśli decyzja zależałaby od niej), to nie wiadomo, czy zapowiadana nowa władza "pozwoli" jej funkcjonować w strukturach telewizji tak długo" – czytamy dalej.

Sama Krzan jakiś czas temu zdradziła w jednym z wywiadów, że po zakończeniu przygody z telewizją planuje założyć własne gospodarstwo agroturystyczne na Mazurach.

Źródło: Radio ZET/Pomponik.pl

Nie przegap
Jakie wykształcenie mają gwiazdy TVP? Oto, co studiowali Holecka czy Norbi
15 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News