Obserwuj w Google News

Sylwia Bomba znów szokuje. Opowiada o fantazjach erotycznych na wizji

2 min. czytania
08.11.2023 13:28

Sylwia Bomba pojawiła się w najnowszym odcinku programu Marzeny Rogalskiej, w którym ochoczo dzieliła się z widzami intymnymi szczegółami na temat swojego życia prywatnego. Celebrytka opowiedziała tam m.in. o fantazjach erotycznych. Chcieliście to wiedzieć?

Sylwia Bomba znów szokuje. Opowiada o fantazjach erotycznych na wizji
fot. VIPHOTO/East News

Sylwia Bomba swoją rozpoznawalność zawdzięcza programowi „Gogglebox. Przed telewizorem”. Przebojowa celebrytka prędko zaskarbiła sobie tam przychylność widzów, którzy z namiętnością śledzili jej przygody również poza programem. W ten oto sposób Sylwia mogła rozwinąć się na polu influencerskim, które zapewniło jej niemałe źródło dochodu. Bomba zafundowała sobie luksusową willę pod Warszawą, w której mieszka wraz ze swoją kilkuletnią córką Antoniną.

Redakcja poleca

Sylwia Bomba wiedzie szczęśliwe życie u boku ukochanego

W ostatnim czasie jednak celebrytka zaczęła częściej pojawiać się w mediach plotkarskich, co spowodowały doniesienia o jej nowej miłości. Jak powszechnie wiadomo, Sylwia związała się z Grzegorzem Collinsem, co  oficjalnie ogłosiła w mediach społecznościowych. Wśród osób, które żywo zareagowały na wielkie wieści Bomby, znalazła się nawet Doda, która podzieliła się z zakochanymi serdeczną radą. „Dla własnego dobra od show-biznesu trzymajcie się razem z daleka” – pisała.

Wiele wskazuje na to, że Sylwia i Grzegorz niespecjalnie zamierzają trzymać się rad Rabczewskiej. Niedługo po potwierdzeniu związku para opublikowała w sieci film, w którym zrelacjonowali swój wspólny poranek. Nagranie wywołało sporo emocji w sieci, ponieważ celebrytka nie omieszkała zrelacjonować tam nawet drapania się po kroczu, czym obrzydziła internautów.

Przypomnijmy, że nie był to pierwszy raz, gdy Sylwia Bomba podzieliła się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Na początku lutego celebrytka wystąpiła w podcaście Kamila Balei, któremu opowiedziała o okolicznościach poczęcia swojej córki.

Redakcja poleca

Sylwia Bomba zdradza intymne sekrety w programie Marzeny Rogalskiej

Gdy wszyscy zdążyli zapomnieć o intymnych wyznaniach gwiazdy TTV, Sylwia postanowiła dostarczyć wszystkim zupełnie nowych wrażeń. Bomba pojawiła się niedawno w programie  Marzeny Rogalskiej, w którym opowiedziała o swoich fantazjach erotycznych. W „Rogalska show” Sylwia bez ogródek przyznała, że najbardziej chciałaby uprawiać seks w przeźroczystej windzie.

Rogalska postanowiła kontynuować temat. Dziennikarka zapytała ją o najdziwniejsze miejsce, w którym uprawiała seks. - Boże, jakie pytania – powiedziała nieco zawstydzona. - Samochód, powiedzmy – przyznała.

Nie przegap
Dorota Wellman uderzyła Marcina Prokopa w „Dzień Dobry TVN”. Porównał ją do Danuty Holeckiej
9 Zobacz galerię
fot. TVN (Dzień Dobry TVN)

Źródła: Radio ZET/fakt.pl