Obserwuj w Google News

Kolejne zwolnienia w Polsacie? Czystki Miszczaka w „Tańcu z Gwiazdami”

2 min. czytania
09.01.2023 12:53
Zareaguj Reakcja

Zwolnienia w Polsacie wywołane objęciem funkcji dyrektora programowego stacji przez Edwarda Miszczaka miały dotrzeć także do „Tańca z Gwiazdami”. Super Express donosi, że już wkrótce możemy pożegnać jedną z gwiazd tanecznej produkcji.

zwolnienia-w-polsacie-czystki-miszczaka-w-tańcu-z-gwiazdami
fot. Jan BIELECKI/East News, TRICOLORS/East News

Edward Miszczak rozpoczyna prawdziwą rewolucję w Polsacie. Zaczęło się od plotek o stworzeniu nowej telewizji śniadaniowej. Później głośno o transferze dyrektora programowego z TVN do słonecznej stacji było za sprawą zwolnień jej dotychczasowych gwiazd. Z programem „ Twoja twarz brzmi znajomo” pożegnał się między innymi Michał Wiśniewski, który na odchodne zaapelował do nowego dyrektora, by nie zniszczył tego, co zbudowała Nina Terentiew. Zwolniona z muzycznego show została także Katarzyna Skrzynecka, co miało być „zemstą” Edwarda Miszczaka. Wkrótce w geście solidarności z przyjaciółką z „TTBZ” odszedł także Piotr Gąsowski, choć mówi się też o innych okolicznościach pożegnania prezentera z programem.

Okazuje się, że zwolnienia nie ominą także inne rozrywkowego show Polsatu. Czystki Miszczaka miały dotrzeć także do „ Tańca z Gwiazdami”. Jedna z twarzy tanecznej produkcji podobno podpadła nowemu dyrektorowi programowemu stacji i już wkrótce może pożegnać się z programem.

Redakcja poleca

Zwolnienia w „Tańcu z Gwiazdami”? Jedna z gwiazd podpadła Miszczakowi

Po ogłoszeniu przejścia Edwarda Miszczaka do Polsatu pojawiły się informacje, że podejmie on decyzję o zakończeniu emisji „Tańca z Gwiazdami”. Nina Terentiew nie chciała komentować tych plotek. Głosu w tej sprawie nie zabrał także nowy dyrektor programowy słonecznej stacji.

Choć nie wiadomo, czy widzowie będą mogli obejrzeć kolejną edycję show, wydaje się, że z programem może pożegnać się jedna z gwiazd zasiadających za stołem jurorskim. Dziennikarze Super Expressu mieli bowiem ustalić, że kolejną osobą, która straci pracę, może być Iwona Pavlović.

- O swoje losy mogą martwić się inne polsatowskie gwiazdy. Szczególnie Iwona Pavlović, która zasiadała w jury „Tańca z gwiazdami”, gdy program za czasów Miszczaka pokazywał TVN, a potem przeszła do Polsatu. A to zostało uznane za zdradę… - czytamy na łamach gazety.

Zobacz także: Znamy plany Edwarda Miszczaka. Ma zastrzeżenia do wielu hitów Polsatu

Myślicie, że Iwonie Pavlović rzeczywiście grozi zwolnienie? A może to początek końca „Tańca z gwiazdami” na Polsacie?