,

Nowi prowadzący śniadaniówki Polsatu. Poznaliśmy kolejne nazwiska gwiazd

16.12.2022 11:24

Polsat ma szykować się do premiery swojego porannego programu, który miałby być konkurencją dla „Pytania na Śniadanie” i „Dzień Dobry TVN”. W sieci aż huczy od plotek, kto mógłby poprowadzić śniadaniówkę słonecznej stacji. Kto jest brany pod uwagę?

nowi-prowadzący-śniadaniówki-Polsatu-poznalismy-kolejne-nazwiska-gwiazd
fot. Pawel Wodzynski/East News, Beata Zawrzel/East News, Wojciech Olkusnik/East News

Edward Miszczak wkrótce zastąpi Ninę Terentiew na stanowisku dyrektora programowego Polsatu. Wraz z pierwszymi informacjami o transferze Miszczaka z TVN do słonecznej stacji, pojawiły się plotki o stworzeniu nowego programu śniadaniowego. Ten miałby stanowić konkurencję dla „Pytania na Śniadanie” TVP i „Dzień Dobry TVN”, które było podobno oczkiem w głowie Edwarda. Nic więc dziwnego, że po porażce „Studia Weekend” świeżo upieczony dyrektor chciałby stworzyć nową, odnoszącą sukcesy telewizję śniadaniową.

Kto poprowadzi nowy program śniadaniowy Polsatu?

Jakiś czas temu podaliśmy pierwsze nazwiska gwiazd, które mogłyby zostać obsadzone w roli prowadzących porannego show. Na liście znaleźć można było chociażby Joannę Koroniewską i Macieja Dowbora. Para zdementowała jednak plotki, jakoby miała otrzymać taką propozycję od władz Polsatu. Spekulowaliśmy także, że w doborze nowych prezenterów śniadaniówki dziwnym byłoby pominięcie Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza. Z najnowszych doniesień Super Expressu wynika, że gwiazdy stacji, rzeczywiście są brane pod uwagę.

Nowością ogłoszoną przez SE ma być natomiast pomysł zatrudnienia w roli prowadzących sióstr ADiHD, czyli Ilony i Mileny Krawczyńskich. Pierwsza z nich niedawno wygrała „Taniec z Gwiazdami”, a w jednym z odcinków na parkiecie towarzyszyła jej nawet siostra. Ilona poprowadzi wkrótce drugi sezon programu „Farma”, w którym towarzyszy jej Marcelina Zawadzka. Nazwisko Miss Polonii po raz kolejny pada w kontekście nowo powstającej śniadaniówki, więc jej angaż wydaje się najpewniejszą z rozpowszechnianych informacji.

Zobacz także: Podobne nazwiska to nie przypadek. Co łączy Annę Wendzikowską i Malwinę Wędzikowską?

Pojawienie się w porannym programie sióstr wpisałoby się w teorię SE, który podaje, że Edward Miszczak chciałby przyciągnąć widzów przed ekrany, zatrudniając w roli prezenterów spokrewnione ze sobą gwiazdy. Wszak, choć małżeństwo Dowborów jednak nie wystąpi w śniadaniówce, Anna Wendzikowska i Malwina Wędziowska nie zdementowały krążących w sieci plotek o złożeniu im ciekawej propozycji zawodowej.

Myślicie, że Polsat wkrótce zdecyduje się ogłosić gwiazdy nowego śniadaniowego programu? A może potrzyma nas jeszcze w niepewności?

loader

Logo radiozet Dzieje się