Zamknij

Podobne nazwiska to nie przypadek. Co łączy Annę Wendzikowską i Malwinę Wędzikowską?

08.12.2022 10:33

Annę Wendzikowską i Malwinę Wędzikowską łączy podobnie brzmiące nazwisko. Okazuje się, że to nieprzypadkowa zbieżność. Gwiazdy są spokrewnione. Skąd różnica w pisowni ich nazwisk i jakie łączą je relacje?

anna-wendzikowska-i-malwina-wędzikowska-łączy-je-nie-tylko-podobne-nazwisko
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Anna Wendzikowska to aktorka znana z „M jak miłość” i była gwiazda „Dzień Dobry TVN”. Zanim prezenterka w atmosferze skandalu odeszła z TVN, pracowała w tej samej stacji, co Malwina Wędzikowska. Stylistka występowała między innymi w show „Druga twarz” i „Ostatnia szansa” - programach TTV, czyli kanału należącego do grupy TVN. Długo była także kostiumografką na planie „Tańca z Gwiazdami”.

Ania ma dwie córki z dwóch różnych związków, Kornelię i Antoninę. Niestety jej relacje z Patrykiem Ignaczakiem, wokalistą zespołu Audiofeels, a także z przedsiębiorcą Janem Bazylem, nie przetrwały próby czasu. Malwina była kiedyś związana z producentem telewizyjnym Rinke Rooyensem, aktualnym mężem Joanny Przetakiewicz. Swego czasu plotkowano także o romansie Wędzikowskiej z Kubą Wojewódzkim.

Wielu zastanawia się, czy celebrytki łączy jedynie przypadkowa zbieżność nazwisk. Okazuje się, że panie są spokrewnione i mogą się pochwalić ciekawą rodzinną historią.

Anna Wendzikowska i Malwina Wędzikowska - co je łączy?

Anna Wendzikowska i Malwina Wędzikowska to rodzina. "Życie na Gorąco" wyjaśniło zagadkę ich podobnie brzmiących nazwisk.

Ich dziadkowie byli rodzonymi braćmi. W akcie urodzenia Ani zrobiono błąd i zamiast „Wędzikowski” wpisano „Wendzikowski”. I tak już zostało.
ania-malwina1 TRICOLORSEast News
fot. TRICOLORS/East News

Ania i Malwina, choć są kuzynkami, mają być dla siebie jak siostry. Ich dobrą relację chce podobno wykorzystać Edward Miszczak, który miał je poprosić o poprowadzenie nowego śniadaniowego programu Polsatu. Rodzinne relacje i prawdziwe emocje miałyby przyciągnąć widzów przed telewizory. Dla kuzynek byłaby to też okazja do zacieśnienia ich więzi, które miały rozluźnić się przez natłok codziennych obowiązków.

- Są takie momenty, kiedy jesteśmy bliżej. Są takie momenty, kiedy każda ma swoje życie, swoją prywatność i intymność. Jesteśmy wtedy w swoich prywatnych życiach, natomiast mogę powiedzieć, że możemy na siebie liczyć zawsze - opowiedziała o relacjach z Anią Malwina, a w dalszej rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post nazwała kuzynkę perfekcyjną matką.

Zobacz także: Śniadaniówkę Polsatu poprowadzi Dowbor z Koroniewską? Będą jak Cichopek i Kurzajewski

Wędzikowska zachwalała także profesjonalne podejście do zawodu Wendzikowskiej. Myślicie, że wkrótce zobaczymy Anię i Malwinę razem na antenie Polsatu?

loader
ania-malwina2
fot. Piotr Fotek/East News
ania-malwina3
fot. TRICOLORS/East News