Zamknij

Anna Wendzikowska jak anioł szybuje nad Bali i przechodzi rytuał oczyszczenia

28.11.2022 16:21

Anna Wendzikowska przebywa obecnie na Bali. Gwiazda udostępniła w sieci nagranie, na którym buja się na ogromnej huśtawce i pokazała fanom ceremonię oczyszczenia, w jakiej wzięła udział.

ania-wendzikowska-jak-anioł-szybuje-nad-bali-i-przechodzi-rytuał-oczyszczenia
fot. VIPHOTO/East News

Anna Wendzikowska po odejściu z TVN zapowiedziała, że rozpoczyna pracę nad serią podcastów i zaprosiła obserwatorów na warsztaty na Bali, podczas których będą oni mogli wziąć udział w „ceremonialnym rytuale picia kakao w atmosferze miłości”. Zapłacą za niego niespełna 8 tysięcy złotych. Gwiazda wciąż promuje wakacje na Bali, publikując w sieci liczne zdjęcia z podróży. Czym tym razem zaskoczyła swoich fanów?

Anna Wendzikowska cała morka krzyczy na Bali podczas rytuału oczyszczenia

Celebrytka udostępniła zdjęcia, na których widać jak buja się na ogromnej huśtawce. Internauci, patrząc na białą, zwiewną stylizację Ani, porównali ją w komentarzach do motyla i anioła. Wkrótce Wendzikowska pokazała kulisy sesji zdjęciowej, podczas której można było usłyszeć, jak krzyczała ze strachu. Lęk przed wysokością uśmierzył hit „I believe I can fly”, który celebrytka z pewnością nuciła w głowie, wisząc nad przepaścią.

Prawdziwe wrzaski fani byłej gwiazdy TVN usłyszeli jednak dopiero podczas rytuału oczyszczenia, który polegał między innymi na przemoknięciu do suchej nitki i wykrzyczeniu złych emocji przy wodospadzie. Niedawno w podróży Wendzikowskiej zaczęła także towarzyszyć Katarzyna Glinka, która również zachwycała się „magiczną mocą rytuału oczyszczenia”.

wendzikowska-bali2
fot. Screen Instagram (@aniawendzikowska)
wendzikowska-bali3
fot. Screen Instagram (@aniawendzikowska)
wendzikowska-bali4
fot. Screen Instagram (@aniawendzikowska)

Zazdrościcie uduchowionej Ani Wendzikowskiej zdartego gardła i „krzykliwych” przygód na wakacjach?

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

loader
wendzikowska-bali1
fot. Screen Instagram (@aniawendzikowska)