Zamknij

Śniadaniówkę Polsatu poprowadzi Dowbor z Koroniewską? Będą jak Cichopek i Kurzajewski

08.12.2022 09:19

Polsat ma przygotowywać własny program śniadaniowy, który będzie konkurencją dla „Pytania na Śniadanie” i „Dzień Dobry TVN”. Według plotek poprowadzą go między innymi Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Kogo jeszcze zobaczymy w śniadaniówce słonecznej stacji?

śniadaniówkę-polsatu-poprowadzi-dowbor-z-koroniewską-będą-jak-cichopek-i-kurzajewski
fot. VIPHOTO/East News

Pytanie na śniadanie” i „Dzień Dobry TVN” prawdopodobnie już wkrótce będą walczyły o widzów z nowym programem porannym telewizji Polsat. Powstanie nowej śniadaniówki ma wiązać się z transferem Edwarda Miszczaka do słonecznej stacji. „DDTVN” było oczkiem w głowie byłego dyrektora programowego TVN. O powstawaniu kolejnego porannego show w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post mówiły już Anna Kalczyńska i Małgorzata Ohme. Z kolei Małgorzata Rozenek-Majdan, udzielając wywiadu reporterowi Pomponika, wprost przyznała, że czekają w „DDTVN” na konkurencję.

Kto poprowadzi nowy program śniadaniowy Polsatu?

Super Express ustalił, że Miszczak robi wszystko, by program okazał się strzałem w dziesiątkę. Wysoką oglądalność ma zapewnić odpowiednio dobrana gwiazdorska obsada. Tabloid informuje, kto może poprowadzić program śniadaniowy Polsatu.

- Pewniakami jest małżeństwo Dowborów, czyli Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Miszczak liczy, że ich małżeńskie przekomarzania, dowcipy oraz luz na antenie przyciągną publiczność. Joanna i Maciej mają być polsatowską odpowiedzią na Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego - miał zdradzić jeden z pracowników stacji.

Wcześniej mówiło się także, że poranne show ma poprowadzić Marcelina Zawadzka, która wcześniej pracowała na planie „Pytania na Śniadanie”. Oznaczałoby to, że każda z telewizji śniadaniowych miałaby w swoich szeregach zwyciężczynię konkursu Miss Polonia. Podczas gdy Izabella Krzan zabawiałaby telewidzów w „PnŚ”, a Paulina Krupińska budziła ich w „DDTVN”, Marcelina Zawadzka zawalczyłaby o oglądalność programu Polsatu.

Na tym jednak nie koniec, bowiem Miszczak ma podobno jasno sprecyzowane plany i pomysły, które pozwolą przyciągnąć widzów przed telewizory. Show miałyby poprowadzić Malwina Wędzikowska i Anna Wendzikowska, która odeszła z TVN w atmosferze skandalu.

- Stylistka i prezenterka są spokrewnione. Edward Miszczak liczy, że takie rodzinne koligacje będą dla widzów ciekawe i wzbudzą emocje, co się przełoży na oglądalność. Postawił sobie za punkt honoru, aby ten program osiągnął sukces - miał przekonywać informator Super Expressu.

Zobacz także: Podobne nazwiska to nie przypadek. Co łączy Annę Wendzikowską i Malwinę Wędzikowską?

Tabloid sugeruje, że na kanapie śniadaniówki w roli prowadzących zasiąść może także Karolina Gilon, Izabela Janachowska i Agnieszka Hyży. Dziwnym byłoby też pominięcie Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza, który swego czasu prowadził wraz z byłą żoną, Anną Zajdler program „Studio Weekend”, będący pierwszą próbą stworzenia śniadaniowego formatu stacji.

Premiera nowego show ma być planowana już na wiosnę 2023 roku. Czekacie na program śniadaniowy Polsatu?

loader