Zamknij

Będzie konkurencja dla „DD TVN” i „PnŚ”. Powstaje nowy program śniadaniowy

28.10.2022 09:52

Czyżby szykowała się konkurencja dla "Dzień dobry TVN" oraz "Pytania na Śniadanie"? Jak przekazuje "Fakt" telewizja Polsat ma pracować nad własnym pasmem śniadaniowym.

Dzień dobry TVN
fot. Mateusz Grochocki/East News

Jak nieoficjalnie ustalił „Fakt”, telewizja Polsat pracować ma nad własnym programem śniadaniowym. Pojawiły się nawet pierwsze nazwiska prowadzących. Mowa o dobrze lubianej gwieździe „Pytania na Śniadanie”.

Zobacz także: Dawid Ogrodnik pokazał się z nową partnerką? To psychoterapeutka [FOTO]

Z informacji tabloidu wynika, że Polsat w pocie czoła pracować ma nad własnym pasmem śniadaniowym. Dla polskich widzów byłby to prawdziwy powiew świeżości, bo już od lat wybierają pomiędzy popularnym „Pytaniem na Śniadanie” w Dwójce a „Dzień dobry TVN”. Każda z tych śniadaniówek ma swoich fanów, choć i przeciwników. Niektórzy deklarują, że nie oglądają śniadaniówki TVP ze względu na przekaz publicznego nadawcy za rządów PiS, z kolei widzowie TVN mają ostatnio dość Małgorzaty Rozenek, która od kilku tygodni pojawia się na antenie w roli prowadzącej.

Co ciekawe, widzowie mają bardzo tęsknić za Marceliną Zawadzką, która kilka lat temu w atmosferze skandalu odeszła z „Pytania na Śniadanie”. Jak informuje „Fakt”, to właśnie ona miałaby zostać jedną z prowadzących nową śniadaniówkę w telewizji Polsat.

- Marcelina jest wymarzona do tego programu. Kamera ją kocha. Po tym jak dołączyła do Polsatu, wszyscy mieli niedosyt jej osoby na antenie, a teraz będzie mogło jej być w końcu więcej - zdradził tabloidowi tajemniczy informator z Polsatu.

„Fakt” dodaje także, powołując się na Press.pl, że tworzenie pasma śniadaniowego w Polsacie może mieć związek z przejściem do stacji Edwarda Miszczaka, który odpowiada za sukces TVN.

loader