Zamknij

„Pytanie na Śniadanie” odpowiada na komplement Rozenek: „Dziękujemy za uznanie”

26.10.2022 08:19

Małgorzata Rozenek-Majdan wypowiedziała się ostatnio na temat konkurencyjnego programu śniadaniowego i medialnej burzy związanej z ogłoszeniem związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Gwiazda TVN doczekała się odpowiedzi pracowników Telewizji Polskiej.

pytanie-na-śniadanie-rozenek-komplementuje-kurzopków-odpowiedź-tvp
fot. Artur Zawadzki/East News, Instagram Screen (@katarzynacichopek)

Małgorzata Rozenek-Majdan zdążyła już wypowiedzieć się na temat romansu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Gwiazda TVN życzyła kolegom po fachu szczęścia na nowej drodze życia. Choć zdradziła, że nie ma czasu na podglądanie konkurencji, śledziła medialną burzę z udziałem prezenterów TVP. Rozenek uważa, że Telewizja Polska świetnie rozegrała PR-owo pojawienie się na ich antenie nowej „power-couple”.

Rozenek komplementuje „Pytanie na śniadanie”. Jest odpowiedź TVP

Pytaniu na Śniadanie” nie umknęła wypowiedź prowadzącej „Dzień Dobry TVN”. Pracownicy Telewizji Polskiej postanowili odpowiedzieć na komentarz Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wydaje się, że podwładnym Joanny Kurskiej wyjątkowo spodobał się komplement gwiazdy TVN. Na oficjalnym koncie „PnŚ” na Instagramie pojawił się repost nagrania wywiadu Pudelka, na którym Małgorzata wychwala strategię PR-ową produkcji TVP.

Dziękujemy za uznanie. Pięknego dnia

- napisali pod krótkim filmem przedstawiciele „Pytania na Śniadanie”.

Co ciekawe nagranie kończy się komentarzem Rozenek dotyczącym Joanny Kurskiej. Zdaniem Małgosi żona Jacka Kurskiego „wie, co robi”, budując zainteresowanie wokół programu śniadaniowego TVP. Okazuje się, że w „Dzień Dobry TVN” podobną rolę do Kurzopków już wcześniej zaczęła pełnić Małgorzata Rozenek-Majdan, której wystąpienia wzbudzają skrajne opinie. Gwiazda się tym nie jednak przejmuje i przekonuje, że taki był plan. Według Małgorzaty Rozenek-Majdan jej obecność w „DDTVN” miała wywołać emocje i zainteresowaniem mediów.

loader
Gwiazdy, które rzadko pokazują drugie połówki. Jak wyglądają ich partnerzy?
10 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News