Zamknij

TVN traci widzów przez Małgorzatę Rozenek? Wybierają „Pytanie na Śniadanie”

20.10.2022 15:53

TVN traci widzów przez Małgorzatę Rozenek? Tak można wnioskować ze słów, które internauci zamieszczają w social mediach "Dzień dobry TVN". Lista "zarzutów" pod kątem "Perfekcyjnej" jest coraz dłuższa, a widzowie deklarują, że wybierają... "Pytanie na śniadanie".

Małgorzata Rozenek w DD TVN
fot. Instagram/@dziendobrytvn/screen

Małgorzata Rozenek nie ma łatwo jako prowadząca „Dzień dobry TVN”. Choć zdawało się, że jest jedną z najchętniej oglądanych gwiazd stacji, to jednak okazuje się, że dużo lepiej sprawdzała się w formatach, takich jak „Projekt Lady” czy „Perfekcyjna pani domu” niż w programach na żywo – a taki właśnie jest charakter śniadaniówki TVN. Po każdym odcinku „Dzień dobry TVN” w sieci pojawiają się dziesiątki komentarzy niezadowolonych widzów, którzy punktują słabe strony Małgorzaty Rozenek.

Zobacz także: Sara James zrobiła coming out. Pokazała zdjęcie z dziewczyną

TVN traci widzów przez Małgorzatę Rozenek! Zamiast „Dzień dobry TVN” wybierają „Pytanie na śniadanie”

Sytuacja staje się coraz trudniejsza. O ile wcześniej w sieci licznie pojawiały się komentarze niezadowolenia ze sposobu, w jaki Małgorzata Rozenek prowadzi śniadaniówkę, o tyle teraz coraz bardziej widoczne są jasne deklaracje widzów, że kiedy w „Dzień dobry TVN” wita ich „Perfekcyjna”, oni natychmiast przełączają kanał, wybierając konkurencyjny program w TVP: „Pytanie na śniadanie”.

Lista błędów, które internauci i widzowie „DD TVN” wytykają „Perfekcyjnej” jest coraz dłuższa: zła dykcja, częste poprawianie włosów, będące w ich ocenie przejawem koncentracji na swoim wyglądzie lub zbytnich nerwów, częste i wysoce drażniące przerywniki „yyy…”, wreszcie przerywanie gościom, a nawet wypowiedzi, które nie korespondują z tym, o czym chwilę wcześniej mówił jej rozmówca.

Niedawno doszły do tego uwagi, że zdarza się, iż Małgorzata Rozenek prezentuje przekonania, które nie są zgodne z aktualną wiedzą na dany temat.

Wszystko to sprawia, że widzowie TVN coraz częściej deklarują zmianę kanału, kiedy pojawia się Rozenek. Co ciekawe, niektórzy nawet przekonują, że nie chcą, ale nie mają innego wyboru.

Jak widzę tę panią, od razu zmieniam kanał.

W życiu nie spodziewałabym się, że zamiast DDTVN wybiorę PNŚ. Niestety nie jestem w stanie, ani słuchać, ani patrzeć na panią Rozenek

Londyn z tej strony nie oglądamy .TVN nie słucha widzów.

Nie da się tej kobiety oglądać i słuchać.

Pani Rozenek dziś stwierdziła, że herbata podnosi ciśnienie. Jest wręcz przeciwnie herbata obniża ciśnienie. Po co oglądać i słuchać osoby, które tak niewiele wiedzą.

Niestety, pani Rozenek obojętnie jaki temat wiedzy brak - piszą komentujący pod postem "Dzień dobry TVN" na Instagramie.

A może to pani Rozenek płaci TVN za możliwość prowadzenia DDTVN, nie mam innego wytłumaczenia – tego typu komentarze wręcz można mnożyć i, niestety, trudno w przypadku prowadzących śniadaniówki – czy to w TVN, czy w TVP – o tak spójne opinie widzów.

Na szczęście niektórzy zauważają u Małgorzaty Rozenek poprawę:

Powiem tak: wydaje się, że robi postępy, jest bardziej naturalna, mniej maniery… Dobry kierunek – podsumowuje jedna z nielicznych internautek.

Ciekawe, co na to producenci śniadaniówki TVN.

loader