Obserwuj w Google News

Koniec „Tańca z gwiazdami” w Polsacie? Pavlović i Janachowska komentują

2 min. czytania
09.12.2022 11:04
Zareaguj Reakcja

Taniec z gwiazdami” może zniknąć z anteny Polsatu? Program był emitowany w TVN od kwietnia 2005 roku do listopada 2011 roku, póki formatu nie zdjęto. Dyrektorem programowym był Edward Miszczak. Czy po jego przejściu do Polsatu szykują się kolejne rewelacje?

Taniec z gwiazdami TVN Edward Miszczak
fot. TRICOLORS/East News, Wojciech Olkusnik/East News, VIPHOTO/East News

„Taniec z gwiazdami” ponownie pojawił się w telewizji – od marca 2014 roku jest emitowany w Polsacie. Pojawiają się pytania, jakie losy czeka popularny program. Nina Terentiew w rozmowie z „Jastrząb Post” przyznała, że zasiadając w radzie nadzorczej, będzie przyglądała się decyzjom Edwarda Miszczaka. Jest jednak pewna, że wniesie wiele dobrego, ponieważ jest „wybitnym człowiekiem telewizji”. Co zdradziła portalowi na pytanie o „Taniec z gwiazdami”?

Zobacz także:  Blanka Lipińska wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”? Chce też dostać własne reality-show

Taniec z gwiazdami” może zniknąć z Polsatu?

- Nie chce mi się wróżyć z fusów, bo nie umiem. Przyjdzie Edward, powie, co chce, czego nie chce. I będziemy wiedzieli powiedziała krótko Nina Terentiew dla „Jastrząb Post”.

Bardziej rozgadane były osobistości znane z „Tańca z gwiazdami” - Izabela Janachowska oraz Ilona Pavlović. Jurorka przyznała, że nie ma pewności co do przyszłości programu, ale ma nadzieję na kontynuację. W końcu format jest lubiany i nie ma podstaw, aby nagle usuwać go z anteny.

- Jak poznałam pana Edwarda, który, można powiedzieć, mnie odkrył, to poznałam go jako człowieka bardzo mądrego i człowieka, który wie, co robi, ma tę głowę na karku, więc ja myślę, że chyba będzie kontynuował program, który jest dalej lubiany i oglądany. Zresztą on już w tym programie był, on wie, z czym to się je. Myślę, że nie ma powodu, aby z tego programu zrezygnował – mówiła Iwona Pavlović dla „Jastrząb Post”.

Redakcja poleca

Z kolei Izabela Janachowska przyznała, że ciężko jest jej gdybać, ale również jest dobrej myśli. Z wielką ciekawością czeka na pomysły Edwarda Miszczaka i uważa, że „Taniec z gwiazdami” jest już i tak dość sporym wyzwaniem – wkrótce może zabraknąć gorących nazwisk, które przecież przyciągają przed ekrany.

- Teraz super jest to młode pokolenie, tych młodych youtuberów i wszystkich pięknych dziewczyn, które wyrosły na Instagramie. Myślę, że to byłoby ciekawe - zastanawiała się Izabela Janachowska.

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News