Obserwuj w Google News

Kinga Rusin przeszła operację. Będzie musiała zostać w Polsce

2 min. czytania
08.11.2023 15:13
Zareaguj Reakcja

Kinga Rusin od dłuższego czasu przebywa poza granicami Polski. Była gwiazda TVN swoje życie podporządkowała podróżom. Miesiącami mieszkała w różnych zakątkach świata, w tym m.in. w Kostaryce i na Malediwach. Niedawno niespodziewanie musiała przerwać swoje rajskie wyprawy i powrócić do kraju. Wszystko z powodu jej problemów zdrowotnych.

Kinga Rusin
fot. YouTube

Kinga Rusin postawiła na podróże

Kinga Rusin przez lata była jedną z czołowych dziennikarek TVN. Prowadziła „Dzień dobry TVN”, była jurorką programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”, czy gospodynią reality show „Agent – Gwiazdy”. W 2021 roku, po wielu latach pracy w charakterze dziennikarki i konferansjerki, zdecydowała się porzucić pracę w telewizji, skupić na swojej marce kosmetycznej „Pat&Rub” oraz oddać podróżom po świecie. 

Redakcja poleca

Na liście krajów, które zdążyła odwiedzić w tym czasie, można znaleźć m.in.: Kostarykę, Malediwy, Grecję, Włochy i Hiszpanię. Kilka tygodni temu Rusin musiała jednak przerwać swoją wymarzoną wycieczkę. Okazało się bowiem, że dziennikarka musiała przejść dawno planowany zabieg.

Kinga Rusin przeszła operację

By ograniczyć koszty leczenia, Rusin zdecydowała się wrócić do Polski, gdzie przeszła operację. O swoim stanie zdrowia poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama. Z wpisu dziennikarki wynika, że czeka ją dość długa rekonwalescencja, którą zamierza odbyć w Warszawie.

"Za mną planowa naprawa ścięgna, po kilkunastu latach ostrej jazdy na tyczkach i pływania na kajcie. Mały zabieg, ale potrzebny, no i trzeba zdążyć przed kolejnym sezonem. Przede mną kilka tygodni przerwy w naszych szaleństwach" – napisała w mediach społecznościowych.

Dziennikarka obecnie porusza się o kulach. Nie przeszkadza jej to jednak w drobnych aktywnościach, jak wyjście na spacer, czy do kina.

Źródło: Radio ZET/WP Kobieta

Nie przegap
widzowie-krytykują-nowe-studio-dzień-dobry-tvn-surowe-i-mało-przytulne
7 Zobacz galerię
fot. Instagram (dziendobrytvn), TVN (Dzień Dobry TVN)