Obserwuj w Google News

Żona Domagały załatwiła mu pracę. Pochwalił się tym swoim fanom

2 min. czytania
04.07.2024 16:36

Paweł Domagała zagrał w filmie swojej żony. Zuzanna Grabowska zadebiutowała bowiem jako reżyserka. Niebawem odbędzie się premiera jej pierwszego filmu.

Zuzanna Grabowska, Paweł Domagała
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Paweł Domagała zagrał w filmie swojej żony

Już niebawem Paweł Domagała zagra w nowej produkcji. Gwiazdor jest nie tylko aktorem, ale również muzykiem, a od niedawna standuperem. Na Instagramie Domagały pojawiła się informacja, według której jego żona - Zuzanna Grabowska, która również jest aktorką, też zdecydowała się na nowy krok na swojej ścieżce zawodowej. Została reżyserką filmową.

Quiz: Jak dobrze znasz polskie filmy? 10 pytań z serii "prawda czy fałsz"

1/10 Rafał Wilczur, główny bohater filmu "Znachor", przez długi czas żył pod nazwiskiem Jan Kosiba. Prawda czy fałsz?

Aktor zamieścił post na swoim profilu, w którym pochwalił się, że wystąpił w filmie swojej żony. Zdradził kilka szczegółów dotyczących produkcji, a także zapowiedział, gdzie będzie można zobaczyć dzieło Grabowskiej.

"Kilka świetnych wiadomości równocześnie. Moja utalentowana żona debiutuje jako reżyserka krótkiego metrażu inspirowanego »Smutkiem« C.S. Lewisa (akurat mojego ulubionego autora). Ja dostałem w nim rolę i mam przyjemność zagrać z wyjątkową Lidią Sadową" - czytamy w opisie.

Domagała zdradził, że premiera filmu "Spotkanie" odbędzie się w ramach festiwalu Kameralne Lato 2024. Krótkometrażówkę będzie można obejrzeć już 8 lipca o godzinie 21:15.

Redakcja poleca

"Spotkanie": o czym jest film żony Pawła Domagały?

Jak czytamy na stronie festiwalu, adaptacja książki "Smutek" autorstwa C.S. Lewisa, to historia o radzeniu sobie z głębokimi emocjami. "Historia ukazuje desperacką próbę pogodzenia się z nieuniknionym, jednocześnie podkreślając niezwykłą moc miłości. W subtelnej, czasem pełnej humoru narracji, film porusza trudne tematy, pokazując, że nawet w obliczu najcięższych wyzwań można znaleźć siłę, by pogodzić się ze stratą" - napisano o "Smutku".

Zobacz także

Festiwal filmowy Kameralne Lato 2024 rusza już 7 lipca. Potrwa przez tydzień - do 13 lipca. Podczas wydarzenia będzie można oglądać dobrze znane hity, takie jak "Ścigany" oraz zapoznać się z zupełnie nowymi tytułami, między innymi debiutem Grabowskiej. W ramach festiwalu odbędzie się między innymi Ogólnopolski Konkurs Filmów Młodzieżowych WYSOKIE LOTY. Filmowa impreza odbywa się jak zawsze w Radomiu. W tym roku wypada 16. edycja festiwalu.

Źródło: Radio ZET/Paweł Domagała/Instagram/kameralnelato.pl

Nie przegap