Obserwuj w Google News

"Gru i Minionki: Pod Przykrywką" - nowa animowana komedia

Materiały promocyjne
1 min. czytania
03.07.2024 16:19
"Gru i Minionki: Pod Przykrywką" - nowa animowana komedia
fot. Materiały partnera

Gru powraca w ekscytującej nowej odsłonie.Ulubiony super-złoczyńca świata, Gru, powraca w nowej animowanej komedii „Gru i Minionki: Pod Przykrywką”. Po ogromnym sukcesie filmu „Minionki: Wejście Gru” z 2022 roku, który zarobił prawie miliard dolarów na całym świecie, nadszedł czas na kolejny rozdział tej zabawnej sagi.

Premiera 5 lipca 2024 roku

Już 5 lipca będziemy mogli zobaczyć nową część przygód Gru i Lucy (głosu użyczają w oryginalnej wersji Steve Carell oraz Kristen Wiig), a także ich córek: Margo, Edith i Agnes, które powitają nowego członka rodziny - Gru Juniora.

zdjęcie 6(6)
fot. Materiały partnera

Nowe wyzwania i przeciwnicy

Gru będzie musiał stawić czoła nowemu nemezis, Maxime'owi Le Mal oraz jego femme fatale, Valentinie.

Znane głosy powracają

Pierre Coffin ponownie użyczy swojego głosu kultowym Minionkom, dodając filmowi niepowtarzalnego uroku.

zdjęcie 11(2)
fot. Materiały partnera

Wybitna ekipa twórców

Film „Gru i Minionki: Pod Przykrywką” został wyreżyserowany przez Chrisa Renauda, nominowanego do Oscara®, a wyprodukowany przez założyciela i dyrektora generalnego Illumination, Chrisa Meledandriego oraz Bretta Hoffmana, producenta wykonawczego "Super Mario Bros. Film".

Oglądaj

Współreżyserem filmu jest Patrick Delage, znany z reżyserii animacji „Sing 2” i „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, a za scenariusz odpowiadają zdobywca nagrody Emmy, twórca serii „White Lotus”, Mike White oraz Ken Daurio.

Pełna akcji i humoru

„Gru i Minionki: Pod Przykrywką” to film pełen nieprzerwanej akcji i charakterystycznego, przewrotnego humoru. To obowiązkowa pozycja dla fanów serii i wszystkich, którzy uwielbiają dobrą zabawę w kinie.