Obserwuj w Google News

"Titanic" na jednej z platform streamingowych. Kiedy i gdzie można oglądać kultowy film?

2 min. czytania
04.07.2024 13:43

Gdzie oglądać "Titanic" online? Czy film Jamesa Camerona z Leonardo DiCaprio i Kate Winslet jest dostępny na Netfliksie, a może na jakiejś innej platformie streamingowej?

Leonardo DiCaprio, Kate Winslet - Titanic - kadr z filmu
fot. Collection Christophel/East News

"Titanic" online. Gdzie oglądać słynny film z Leonardo DiCaprio i Kate Winslet?

Chociaż od premiery "Titanica" minęło prawie 30 lat, wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Istnieje rzesza fanów, którzy oglądają hit Jamesa Camerona z Leonardo DiCaprio i Kate Winslet przy każdej nadarzającej się okazji. Wkrótce "Titanic" trafi na jeden z czołowych serwisów streamingowych.

Quiz: Jak dobrze znasz film „Titanic”? Za komplet zgarniesz Oscara

1/10 Jak miał na imię narzeczony Rose?

Już niedługo "Titanic" zasili bazę platformy Netflix. Przedstawiciele usługi przekazali tę informację, publikując listę nowości na lipiec 2024 roku. Oznacza to, że kinowy przebój będzie można oglądać na Netfliksie właśnie w tym miesiącu - dokładnie od 15 lipca 2024 roku. Wówczas "Titanic" stanie się dostępny dla wszystkich użytkowników serwisu. Warto jednak pamiętać, że nie zostanie tam na zawsze. Film Camerona jest jednym z tytułów na licencji, co oznacza, że po jakimś czasie Netflix straci prawa do prezentowania go w ramach swojej oferty.

Netflix nie jest jedyną platformą streamingową, w której można oglądać "Titanica". Film z DiCaprio i Winslet jest również dostępny na Disney+, i Canal+ Online. Można też jednorazowo wypożyczyć go w serwisach Megogo, Apple TV+, Player, Amazon Prime Video oraz Rakuten TV.

Redakcja poleca

"Titanic": oscarowy przebój zachwyca przez ponad 20 lat

Słynny film z 1997 roku zdobył aż 11 Oscarów, w tym dla najlepszej produkcji, najlepszego reżysera, najlepszej piosenki i najlepszych efektów specjalnych. Mimo tego, że te ostatnie już się zestarzały na tyle, że nawet fani się z nich śmieją"Titanic" wciąż robi wrażenie i porusza emocje widzów. Bez znaczenia jest to, że większość z nich doskonale zna historię ukazaną w opowieści opartej na faktach. Liczą się przeżycia bohaterów, które dotykają odbiorcę tak samo po 27 latach od premiery.

Zobacz także

W filmie pojawia się wiele kultowych scen. Role Jacka Dawsona i Rose DeWitt Bukater sprawiły, że "Titanic" jest jednym z pierwszych tytułów, które przychodzą na myśl, kiedy myślimy o DiCaprio i Winslet. Kultowa stała się też piosenka "My Heart Will Go On" wykonana przez Celine Dion. Nic dziwnego, że "Titanic" znalazł się na liście 100 najlepszych amerykańskich filmów, przygotowanej przez Amerykańskie Stowarzyszenie Filmowe. Nie zaskakuje też fakt, że widzowie wciąż chcą oglądać tę kultową superprodukcję.

Źródło: Radio ZET/Netflix

Nie przegap