Obserwuj w Google News

Quiz. Z jakiej bajki Disney’a jest ta piosenka? Za 100% wilk zawyje w księżycową noc

1 min. czytania
01.07.2024 07:28

Jeśli jesteś fanem/fanką piosenek z bajek Disney’a, to ten quiz jest dla ciebie. Sprawdź, jak dobrze kojarzysz kultowe hity z najlepszych animowanych produkcji tej wytwórni. Zdobędziesz komplet punktów? 

Kadr z bajki Pocahontas
  • 12 pytań Rozpocznij quiz
fot. Buena Vista Pictures/Courtesy Everett Collection/Everett Collect

Piosenka Disney’a - poznaj, z jakiej jest bajki 

Bajki Disney’a, choć tworzone z myślą o najmłodszych, to mają swoich sympatyków również wśród starszych. Produkcje te charakteryzują się zakończeniem, które zostawia widza z myślą, że wszystko będzie dobrze i co by się nie działo, to wszystko się ułoży. Nic więc dziwnego, że i dorośli lubią odstresować się przy bajce z Disney’a. 

Quiz: Z jakiej bajki Disney’a jest ta piosenka?

1/12 "Z oddali to co wielkie, swój ogrom traci w mig/ Dawny strach co ściskał gardło, na zawsze wreszcie znikł!"

Mało tego! Animacje te zawsze okraszane są piosenkami. Czasami zabawnymi, czasami bardziej emocjonalnymi. W każdym filmie jest ich co najmniej kilka i chyba każda piosenka ma swojego fana. Masz swoją ulubioną? 

Sprawdź, jak dobrze znasz piosenki, które pojawiają się w bajkach Disney’a. My podajemy wersy ze znanego hitu, ty zaznaczasz tytuł z odpowiednim tytułem. Proste, jak bułka z masłem, a za 100% wilk zawyje w księżycową noc! 

Jeśli lubisz nasze testy, to więcej znajdziesz w quizy Radia ZET. Codziennie tworzymy nowe treści, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

Źródło: Radio ZET

Nie przegap