Obserwuj w Google News

Ewa Kasprzyk zabrała Shakirę na wczasy odchudzające. Cena za tę przyjemność powala

2 min. czytania
08.11.2023 14:59
Zareaguj Reakcja

Ewa Kasprzyk zamieściła na Instagrama zdjęcie w sportowych łaszkach i z barwami bojowymi na twarzy. Aktorka pojechała na wczasy odchudzające i nie była tam sama. Towarzystwa dotrzymywała jej Shakira.

Ewa Kasprzyk zabrała Shakirę na wczasy odchudzające. Cena za tę przyjemność powala
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Ewa Kasprzyk udała się na Mazury, a dokładnie do miejscowości Kruklanki, w której znajduje się ośrodek oferujący „wczasy odchudzające”. Choć aktorka lubuje się w modnych sukienkach i wysokich obcasach, to okazuje się, że sportowe obuwie, błoto i niepogoda wcale nie są dla niej takie straszne.

Zobacz też:  Ewa Kasprzyk zachwyca się rolnikami. „To kwintesencja męskości i polskości”

Kim jest Shakira dla Ewy Kasprzyk?

Mówiąc o Shakirze w kontekście Ewy Kasprzyk wcale nie mamy na myśli słynnej latynoskiej wokalistki. Mowa o psie aktorki. Od kiedy dołączył do rodziny, Kasprzyk się z nim nie rozstaje, dlatego pewne podobieństwa do Shakiry na pewno są. Zwierzak niejednokrotnie „pozował” na ściance czy „występował” w telewizji.

Shakira jest pamiątką po moim udziale w „Tańcu z Gwiazdami”. Moim partnerem tanecznym był Jan Kliment, który jest szczęśliwym opiekunem dwóch psiaków rasy papillon. Czasami przyprowadzał je na nasze próby. Byłam wtedy pod wrażeniem, że są niezwykle cierpliwe i spokojne. Stwierdziłam, że ja również chciałabym się zaopiekować takim psiakiem, tak więc Janek przywiózł mi Shakirę z Czech” – opowiadała Ewa Kasprzyk w wywiadzie dla portalu cztery-lapy.pl.

Redakcja poleca

Ewa Kasprzyk pojechała na nietypowe wczasy

Aktorka zabrała psa nawet na swoje wczasy. I te jednak są dość nietypowe, bo mowa o „odchudzających” wczasach z masą aktywności fizycznej na powietrzu. Gwoli ścisłości – wszystko to odbywa się w Polsce a dokładnie na Mazurach. Listopadowa pogoda więc średnio sprzyja takim zabawom. To jednak nieustraszonej Ewie Kasprzyk chyba nie przeszkadza.

Aktorka podzieliła się relacją z wyjazdu na swoim Instagramie. Na opublikowanych zdjęciach widzimy wymazaną „barwami ochronnymi” gwiazdę, tor przeszkód i „dopingującą” swojej opiekunce Shakirę. Sprawdziliśmy, ile taka odchudzająca przyjemność kosztuje. 7 dni z dietą i intensywnymi ćwiczeniami (program przewiduje nawet 5 treningów dziennie!) trzeba zapłacić prawie 2700 zł.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
Klan, Na Wspólnej, Pierwsza Miłość
10 Zobacz galerię
fot. print screnn z TVP VOD/TVN Player/Polsat GO