Obserwuj w Google News

Karolina Gilon przekazała radosną nowinę. "Jesteśmy w szoku"

2 min. czytania
08.11.2023 15:57
Zareaguj Reakcja

Dopiero co Karolina Gilon wróciła z planu "Love Island", a teraz znów jedzie w egzotyczną podróż — tym razem po to, by odpocząć. Przy okazji podzieliła się radosną wieścią. Jest bardzo szczęśliwa i nie chce już tego ukrywać.

Karolina Gilon jest zakochana
fot. Instagram@karolinagilonofficial/screen

Karolina Gilon zaistniała w show-biznesie dzięki udziałowi w piątej edycji " Top Model". Potem rozpoczęła karierę w TTV, a od pewnego czasu związana jest z Polsatem, gdzie prowadziła kolejną już edycję reality show "Love Island. Wyspa miłości", emitowanego obecnie w TV4. Przez kilka lat swojej pracy zyskała duże grono fanów, którzy interesują się jej pracą, jak i życiem prywatnym. W tym drugim aspekcie jednak modelka nigdy nie była zbyt wylewna. Nie ujawniała, z kim się spotyka, czy nie publikowała zdjęć z partnerami, pozostawiając internautów z pewnym niedosytem wiadomości na swój temat. Tym razem celebrytka zrobiła wyjątek i przekazała radosne wieści. Okazuje się, że Gilon nie jest już singielką. O swoim nowym związku mówi w samych superlatywach.

Karolina Gilon przekazała radosne wieści. Jest szczęśliwie zakochana

Niedawno Karolina Gilon brała udział w modowym evencie, który był okazją do udzielenia wywiadu. Dziennikarka Pudelka zapytała gwiazdę o to, co się u  niej dzieje. Ku zaskoczeniu rozmówczyni Gilon pochwaliła się, że w jej życiu uczuciowym zaszły olbrzymie zmiany. Wreszcie jest z kimś, kto ją całkowicie uszczęśliwia. Okazuje się, że wymarzonego mężczyzny nie musiała daleko szukać, bo... od dawna się z nim znała. Niespodziewanie obydwoje zostali ugodzeni strzałą Amora. Teraz modelka i jej ukochany wybierają się w egzotyczny urlop.

Redakcja poleca

— Ktoś mi towarzyszy. Nie lecę sama. Będzie to ktoś, kto był moim bardzo fajnym kolegą. Nigdy w życiu nie spodziewałam się, że będzie moim partnerem. Nigdy na niego nie patrzyłam w ten sposób. Zawsze się po prostu lubiliśmy. Wyszło później tak, że się w sobie zakochaliśmy po prostu. Na fundamencie koleżeństwa można zbudować bardzo fajną dojrzałą relację.

Karolina Gilon jest szczęśliwie zakochana. "Wiem, że przetrwamy wszystko"

Wygląda na to, że nowy związek Karoliny Gilon jest naprawdę tym wymarzonym. Modelka jest przekonana, że ona i jej ukochany są świetnie dobrani i pokonają wszystkie przeszkody, jeśli pojawią się na ich drodze. Przyznała, że w końcu doczekała się szczęśliwej miłości. - W końcu szczęśliwie. W końcu tak, jak — mam wrażenie — na to zasługuję. (...) Jesteśmy w sobie zakochani. Wiem, że przetrwamy wszystko. (…) Skupiamy się na sobie. Sami jesteśmy zaskoczeni, że się w sobie zakochaliśmy. Jesteśmy w szoku. To była prawdziwa strzała Amora. Ja się zakochałam po uszy.

Źródło: Radio ZET/Pudelek

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER