Obserwuj w Google News

Krzysztof Skórzyński wyszedł z „DDTVN”. Ewa Drzyzga zalała się łzami

2 min. czytania
08.11.2023 14:37
Zareaguj Reakcja

W środowym wydaniu „Dzień Dobry TVN” doszło do nieprawdopodobnych sytuacji. W kąciku show-biznesowym Ewa Drzyzga zalała się łzami, a Krzysztof Skórzyński niepodziewanie opuścił plan. Prowadząca formatu śniadaniowego została sama.

Krzysztof Skórzyński wyszedł z „DDTVN”. Ewa Drzyzga zalała się łzami
fot. Screen "Dzień Dobry TVN"

Po głośnych roszadach w TVN-ie Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński stali się jedną z par prowadzących w „ Dzień Dobry TVN”. Producenci uznali, że w ten sposób uda im się odświeżyć znany i lubiany format, co początkowo nie spotkało się z uznaniem widzów. W tamtym czasie w sieci pojawiały się głosy, że nowe pary są kompletnie niedopasowane, przez co atrakcyjność programu znacznie spada.

Redakcja poleca

Widzowie TVN sceptyczni wobec duetu Drzyzga-Skórzyński

Widzowie długo nie mogli przekonać się do duetu Drzyzgi i Skórzyńskiego. Para ma za sobą kilka wpadek na antenie, a w środowym wydaniu śniadaniówki w kąciku show-biznesowym doszło między nimi do dość niecodziennej sytuacji. Prowadząca formatu nie mogła opanować łez.

Zobacz też: Joanna Koroniewska gęsto tłumaczy się z reklamy piwa. „Działania są zgodne z prawem”

Ewa Drzyzga zalała się łzami w „Dzień Dobry TVN”. Krzysztof Skórzyński musiał interweniować

Winne całej sytuacji okazało się nagranie Zofii Zborowskiej, która ogłosiła niedawno, że spodziewa się kolejnego dziecka. Stan błogosławiony aktorki tak wzruszył Ewę, że Skórzyński zaczął domagać się chusteczek higienicznych dla otarcia łez towarzyszki.

- Chusteczka, pilnie – powiedział na antenie, lecz nikt nie zareagował na jego wezwanie. Dziennikarz postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i w pewnym momencie udał się za kulisy show. - Nie, nie, spokojnie Krzysztof, wyschnie – zapewniała Drzyzga, lecz Skórzyński okazał się nieugięty. Prezenter udał się za kulisy i przyniósł Ewie kawałek celulozy. Gwiazda „Rozmów w toku” mogła odetchnąć z ulgą.

Nie przegap
widzowie-krytykują-nowe-studio-dzień-dobry-tvn-surowe-i-mało-przytulne
7 Zobacz galerię
fot. Instagram (dziendobrytvn), TVN (Dzień Dobry TVN)

Źródła: Radio ZET/plejada.pl